PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11863}

Jesteś już mężczyzną

You're a Big Boy Now
5,8 119
ocen
5,8 10 1 119
Jesteś już mężczyzną
powrót do forum filmu Jesteś już mężczyzną

Bądź mężczyzna!

ocenił(a) film na 6

Bernard, wychowany w nadopiekuńczym domu, próbuje się usamodzielnić. Wciąż jednak liczy się z pantoflem rodziców, a dodatkowo wynajmuje mieszkanie u bardzo pruderyjnej właścicielki. Poznaje sympatyczną Amy, która okazuje mu uczucia, jednak jego ciągnie do atrakcyjniejszej i dominującej (syndrom uległości bohartera) Barbary.

Film próbuje być taką szaloną komedią o perypetiach wkraczania w dorosłość. Coś jednak zawodzi. Bohater jest tak irytujący, nieudaczny i naiwny, że w ogóle mu się nie kibicuje. Nie mam pojęcia, co ta Amy w nim dostrzegała.

ocenił(a) film na 9
Lejzorek

Rewelacyjny film

Lejzorek

Masz rację, jest to próba szalonej komedii. W dodatku ten montaż, który nie za bardzo da się oglądać. Bardziej postrzegam film jako pewien eksperyment młodego twórcy niżeli świadomie skontruowany obraz. Jak widać reżyser też popełnia błędy młodości ;)

relakstime

Oglądałem go jako młody chłopak w iluzjonie i 20 lat pozniej. Jest z pewnościa lepszy niż większość polskich produkcji tego typu teraz. szkoda ,że go nigdzie nie ma i zostal trochę zapomniany w twórczości Coppoli a jest z pewnością w TV i archiwum Iluzjonu. W/g mnie lepszy od Absolwenta jesli wogóle można porównać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones