PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330331}

Jestem cyborgiem i to jest OK

Ssa-i-bo-geu-ji-man Kwaen-chanh-a
7,0 4 418
ocen
7,0 10 1 4418
7,5 4
oceny krytyków
Jestem cyborgiem i to jest OK
powrót do forum filmu Jestem cyborgiem i to jest OK

ale film wybitnie mi się nie podobał. Ani mnie nie rozbawił, ani nie wzruszył, ani nie zmusił do
jakichś głębszych refleksji. Kilka razy musiałam upewniać się, czy to na pewno film Chan-wook
Parka, tego samego od świetnej Trylogii Zemsty i J.S.A. - niestety tak. Aktorsko film oczywiście
trzyma poziom, z muzyką też jest nieźle, a mimo wszystko, nie pomogło mi to w najmniejszym
stopniu w oczekiwaniu na jego napisy końcowe.

ocenił(a) film na 7
EmilekMotylek

Miałem dokładnie tak samo. Słowo w słowo identiko :)
Nie dałem rady wytrzymać do końca, dlatego też nie oceniam.

ocenił(a) film na 8
BioHay

dobrze ukazany surrealistycznie i mam wrażenie że właśnie w ten sposób jaki był pokazany Chan chciał przybliżyć świat w którym żyją ludzie w psychiatryku...
aktorstwo trzymało poziom z muzyką było różnie ale bardziej na minus ale przekazu zbytnio nie odczułem ;)

ocenił(a) film na 8
MaoShinigami

Dla mnie ten film porusza ciekawy problem moralny: czy można ograniczyć czyjąś wolność i zamknąć w szpitalu wbrew woli, jeśli nie szkodzi nikomu prócz sobie?

użytkownik usunięty
EmilekMotylek

Tez nie kumam o co w nim biega.

ocenił(a) film na 8
EmilekMotylek

Dla niektórych jest za trudny. Masz klapki na oczach i dla ciebie film to 1=2=3 a jeśli jest 1=4=6 to już nie pojmujesz.

ocenił(a) film na 2
Brumhilda

Zgadza się. Twojego rozumowania również nie pojmuję, ale nie dlatego, że jest za trudne i że mam na oczach klapki, tylko dlatego, że 1 nie jest równe 2, a 2 nie jest równe 3. Chodziło tobie o system zero jedynkowy, odsyłam zatem do Wikipedii i potem z powrotem do rozmowy.

ocenił(a) film na 8
EmilekMotylek

Widzisz ? nie umiesz myśleć abstrakcyjnie. Nie chodziło mi o system zerojedynkowy.

ocenił(a) film na 2
Brumhilda

Ty za to potrafisz. Zwłaszcza, jeśli chodzi o znaki interpunkcyjne.

ocenił(a) film na 8
EmilekMotylek

Chyba się popłacze, wygrałeś właśnie wojnę na argumenty :DD

ocenił(a) film na 1
EmilekMotylek

Ty za to potrafisz. Zwłaszcza, jeśli chodzi o "z powrotem".

ocenił(a) film na 2
bobek388

yyy?

ocenił(a) film na 3
EmilekMotylek

Film mi się nie podobał, więc dam 2/10, obniżając tym samym ocenę, żeby inni myśleli, że to zły film.
Aktorsko co prawda trzyma poziom i ma dobrą muzykę, ale życie jest czarno-białe, więc dam mu 2/10.
Brawo, Emilku!

ocenił(a) film na 2
Zloty_Deszcz

Film to tylko gra aktorska i muzyka. Brawo, Zloty_Deszczu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones