PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753545}
7,2 86 547
ocen
7,2 10 1 86547
7,2 34
oceny krytyków
Jestem mordercą
powrót do forum filmu Jestem mordercą

obejrzałem przed chwila miałem duże nadzieje ze względu na ocene,napisze teraz coś normalnego może kogoś uchronię przed rozczarowaniem.Po pierwsze muzyka niepasujaca do niczego jakies plumkanie na gitarze i perkusja z du.y,kawałki są tak dobrane jak g.wno do kożucha,po drugie anty aktor adamczyk psuje cały film gdy już sie zaczynasz wkręcać w akcje pojawia się ryj tego ćwoka i czar pryska,po trzecie fabuła poprowadzowna w sposób nieakceptowalny dla filmu zrobionego w tym roku,po czwarte jak to w polskich gównianych filmach musiały być cycki i dymanie(do scenarzystów-juz nawet gimbaza się tym nie jara,jest to żałosne i infantylne)po piąte-historia z du.y film niedokończony jeden wielki chaos,nie ma tu zadnego przesłania pseudo intelektualna kupa.Po szóste-w opisie jest napisane że to thiller????że co???? zwykłe przeżute i wyrzygane g.wno.Ten film warto obejrzeć tylko dla Pana Aktora Jakubika(dziwie się że zagrał w takim szrocie),jestem zirytowany bo znowu dałem sie nabrać na dobre oceny i fajny trailer,nigdy więcej

ocenił(a) film na 9
trollu80

Jakaś dewiacja na tle fekaliów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones