PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789768}

Jestem taka piękna!

I Feel Pretty
6,1 41 319
ocen
6,1 10 1 41319
5,3 19
ocen krytyków
Jestem taka piękna
powrót do forum filmu Jestem taka piękna!

Zwiastun wygląda obiecująco, więc na pewno się wybiorę! Mam tylko nadzieję,, że będzie to bardziej na poziomie Wykolejonej niż tego kiepskiego filmu z Goldie Hawn...

ocenił(a) film na 7
alicjadsd

Jest nieźle! Historia jest oczywiscie przerysowana i przysypana pudrem, ale ogląda się dobrze. No i jest przesłanie, może oczywiste, ale wiele osób powinno je sobie kilka razy dziennie prsupominać. Myślę, że jednak nie jest to film dla panów. Zakładam, że to przede wszystkim oni piszą kąśliwe recenzje.
Dziewczynom jednak zdecydowanie polecam!

ocenił(a) film na 8
alicjadsd

Mnie tez sie ten Film podobal! Lepszy niz oczekiwalam, duzo zabawnych Scen, cale Kino sie smialo. Lekki i przyjemny. Na pewno obejrze jeszcze raz Jak poleci kiedys w telewizji.

ocenił(a) film na 8
alicjadsd

Film dla każdego, dla mężczyzn również, bo i oni czasami zmagają się z nierealnymi wymaganiami co do urody i przeżywają brak wiary w siebie. Zresztą i na forum wypowiadało się kilku panów, którym film, a zwłaszcza jego przesłanie, przypadły do gustu.
Film z pewnością nie dla tzw. g*wnarzerii umysłowej, dla której przeciętna kobieta mówiąca, że czuje się dobrze w swoim ciele, jest najgroszym z bluźnierstw, bo przecież powinna wpełznąć gdzieś pod kamień i biczować się za to, że nie jest dziesiątką. Takie typy leczące swoje kompleksy kosztem innych mogą sobie film darować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones