PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316686}
6,0 202 673
oceny
6,0 10 1 202673
3,2 16
ocen krytyków
Job, czyli ostatnia szara komórka
powrót do forum filmu Job, czyli ostatnia szara komórka

Tego filmu nie należy oglądać w celu zrozumienia go. Polecam scenę z lekcją angielskiego:)

ocenił(a) film na 8
JamNieMiszcz

Wątek z nauką angielskiego był moim ulubionym! :D Trochę mnie zdziwiło, że internauci ocenili Job tylko na 6.

jakikolwieknick

Fakt! Film zasługuje przynajmniej na 8. Nauka języka angielskiego, i oczywiście wszystkie sceny z supermarketu..."Darek, otwórz" -"Dziękujemy Panie Darku!" :D

JamNieMiszcz

Tak mi również bardzo się spodobał, była dużo dobrych tekstów i nietypowych scen. Z chęcią obejrzę sobie jeszcze raz, kto nie widział to polecam w wypożyczalni VOD na ence jest dostępny jeszcze do 14 maja

jakikolwieknick

Przykre jest w tym to, że wątek nauki angielskiego miał być główną osią filmu, a został sprowadzony do serii gagów. Serii gagów, które w żaden sposób nie ciągną historii do przodu. Prowadzi to do tego, że wątek rozwiązuje się od tak, zupełnie ignorując rozwój fabuły... którego brakuje w tym filmie :).

Przynajmniej moim zdaniem. Osobiście, strasznie mnie to zawiodło w tym filmie i dziwię się trochę, że środowisko filmwebowe, które zdaje się objeżdżać WSZYSTKIE filmy za znacznie mniejsze niedopatrzenia, potrafi wybaczyć coś takiego, jak brak rozwoju fabuły :P.

mosheh

Mam to samo wrażenie. Na dodatek nie wszystkie gagi śmieszą. Niemniej jednak w kilku miejscach było wesoło i myślę że można ten film wrzucić do kategorii "dobrze obejrzeć".

jakikolwieknick

Te gagi znamy jeszcze przed powstaniem filmu, co więc tu zachwalać?

ocenił(a) film na 5
JamNieMiszcz

mi się podobał, film lajtowy, pokazuje codzienność, chwilami naprawdę zabawny. Na wieczór w sam raz! przecież nikt nie powinien spodziewać się filmu na miano oscara ;>

ocenił(a) film na 1
opposite

Po pierwsze to współczuje codzienności, ale to nie ma znaczenia. Przecież ten film nic sobą nie reprezentuje, tu się nic nie dzieło, gagi w stylu Familiady. Mam sprasowany mózg po tym chłamie. 95% moich ocen to wysokie oceny, ale w tym przypadku bez żadnych skrupułów 1/10, żal oglądać, szkoda czasu!!!

ocenił(a) film na 5
silvanoshei07

nie każdy film musi sobą coś reprezentować, a po takim tytule nie ma się czego spodziewać. czasem ma się ochotę obejrzeć coś bez sensu, a z takich bezsensownych filmów ten wypada nie najgorzej ;p

ocenił(a) film na 5
silvanoshei07

nie masz czego współczuć, to nie moja codzienność, a jak nie wiesz, jak różni ludzie różnie żyją, to nie powinieneś się wypowiadać :]

ocenił(a) film na 1
opposite

No weź daj spokój, ale się pogrążasz.... Na serio masz ochotę czasem oglądnąć coś co nie ma sensu, to po co tracić czas? A zresztą, to Twoja sprawa jaki repertuar wybierasz. A ponad to jakie to ma znaczenie jak ludzie mają ciężko...? Ja tylko wyrażam swoją opinie na tym forum...

ocenił(a) film na 5
silvanoshei07

Pogrążam? To się pośmiałam naprawdę. Daj sobie spokój. nie będę się tłumaczyć, że na ciężki dzień, taki bezsensowny, lajtowy film jest dobry, ale jeśli jesteś jednym z tych, co to muszą oglądać same hity, bo cała reszta to badziew i po co oglądać coś, co w ogóle jest dnem, to okej, nie wnikam.

ocenił(a) film na 1
opposite

No oczywiście, że najlepiej oglądać te najlepsze filmy, nie zupełnie cała reszta to badziew, ale "Job" to na pewno do tej grupy się zalicza...

ocenił(a) film na 7
silvanoshei07

Oczywiście zgadzam się z Opposite. To jest KOMEDIA i to taka, która momentami naprawdę potrafi rozbawić. Nie ocenia się wszystkich filmów jedną miarą. Na oscara nie zasługuje, ale oceniając ten film w kategorii KOMEDIA dla mnie zasługuje na 7 :) Pozdro!

opposite

Na ciężki dzień taka masa bzdur może jeszcze bardziej zdolowac. Spróbuj ciężki dzień odreagować jakoś inaczej.

JamNieMiszcz

Film głupi, bo o głupich ludziach; w dodatku przyozdobiony kiczowatym scenariuszem i "morałem" głoszącym, że nawet będąc debilem może ci się powieść, bo przecież tylko debilom sprzyja głupie szczęście.

Na uwagę zasługuje parę nielicznych zabawnych tekstów z butami za mszowe na czele i nic poza tym. Mocna trója zasłużona.

ocenił(a) film na 9
JamNieMiszcz

Tak scena z angielskim była najlepsza, ale znajdzie się kilka innych równie dobrych scen. Może to nie jest mistrzostwo ten film, ale przyjemnie się ogląda :-))

ocenił(a) film na 9
izka1998

gdzie sie podziały te komedie polskie które powodowały płacz ze śmiechu Job to chyba jedna z ostatnich

JamNieMiszcz

Najlepsza scena to jak gosc budzi sie rano i zaczyna nawijac po wegiersku ;)))

ocenił(a) film na 1
JamNieMiszcz

wszystkie gagi tego filmu to oklepane suchary - śmieszny może i byłby gdyby go nakręcili kilka lat wcześniej - k...a scenarzysta to jakiś leniwy debil - zrobić film oparty na żartach z brodą dłuższą niż krasnoludek... smutne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones