Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:28
Film

Stratton

2017 1 godz. 35 min.
4,9 988
ocen
4,9 10 988
915
chce zobaczyć
{"id":"731103","linkUrl":"/film/John+Stratton-2017-731103","alt":"John Stratton","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/11/03/731103/7831269.2.jpg"}
Agent brytyjskich sił specjalnych dostaje zadanie wytropienia globalnej organizacji celem zapobieżenia atakowi terrorystycznemu.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
John Stratton
John Stratton (2017) Zwiastun nr 1 (polski) 1:28
John Stratton
John Stratton (2017) Zwiastun nr 1 (arabski) 1:28
John Stratton | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2017 | Film John Stratton ([person=153732]Dominic Cooper[/person]), brytyjski agent sił specjalnych, i jego amerykański partner Marty ([person=53565]Tyler Hoechlin[/person]) przemierzają kompleks laboratoryjny w Iranie w celu przechwycenia śmiertelnej broni biochemicznej. Skomplikowana misja kończy się jednak tragicznie, gdy Marty zostaje śmiertelnie ranny. Po powrocie do bazy Stratton zostaje wezwany przez szefową MI6, Sumner ([person=2527]Connie Nielsen[/person]), która oznajmia mu, że uznany za zmarłego, były sowiecki agent Grigorij Barovski ([person=9596]Thomas Kretschmann[/person]) żyje i planuje zemścić się na dawnych wrogach za pomocą skradzionej broni chemicznej. John Stratton wraz z przydzieloną drużyną musi wytropić terrorystę i powstrzymać go przed atakiem.

John Stratton (Dominic Cooper), brytyjski agent sił specjalnych, i jego amerykański partner Marty (Tyler Hoechlin) przemierzają kompleks laboratoryjny w Iranie w celu przechwycenia śmiertelnej broni biochemicznej. Skomplikowana misja kończy się jednak tragicznie, gdy Marty zostaje śmiertelnie ranny. Po powrocie do bazy Stratton zostajeJohn Stratton (Dominic Cooper), brytyjski agent sił specjalnych, i jego amerykański partner Marty (Tyler Hoechlin) przemierzają kompleks laboratoryjny w Iranie w celu przechwycenia śmiertelnej broni biochemicznej. Skomplikowana misja kończy się jednak tragicznie, gdy Marty zostaje śmiertelnie ranny. Po powrocie do bazy Stratton zostaje wezwany przez szefową MI6, Sumner (Connie Nielsen), która oznajmia mu, że uznany za zmarłego, były sowiecki agent Grigorij Barovski (Thomas Kretschmann) żyje i planuje zemścić się na dawnych wrogach za pomocą skradzionej broni chemicznej. John Stratton wraz z przydzieloną drużyną musi wytropić terrorystę i powstrzymać go przed atakiem.

na podstawie
studio
Atomic Arts / GFM films / SquareOne Entertainment / Więcej...
data produkcji
2017
tytuł oryg.
Stratton
inne tytuły
John Stratton Polska
Stratton: First Into Action (tytuł roboczy) Wielka Brytania
Więcej...
Tytułową rolę miał zagrać Henry Cavill, jednak zrezygnował na tydzień przed rozpoczęciem zdjęć z powodu różnicy poglądów.
Zdjęcia do filmu powstały w Rzymie (Włochy) i Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • tyskie

  jaceeook ocenił(a) film na 6

  dałbym 5 ale ma końcu filmu na barce z ojcem stratton trzyma w garści polskioe piwo tyskie ; brawo on

 • dno

  staryzgred ocenił(a) film na 4

  Wprawdzie widziałem nie ostateczną wersję ale nie wierzę by coś dało się z tego filmu zrobić. Średnio zagrany, naciągany, niekonsekwentny i pełen dziur logicznych.

  4
  • Robiłem, co mogłem...

   ayzaan ocenił(a) film na 2

   ...żeby dotrwać do końca tego gniota. Nie udało się ;(

   • STRATT(a)On czasu

    allan78 ocenił(a) film na 3

    Jedyny plus dla Szmatki :)

   • Film żyje własnym życiem a ja mimo to się starałem.

    bunttogrunt ocenił(a) film na 3

    Knot totalny. Nic w nim nie gra. Dałem punkty ekstra za dwa wybuch granatu na samym końcu. Rozbawił mnie.