PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792556}

John Wick 3

John Wick: Chapter 3 - Parabellum
6,7 68 672
oceny
6,7 10 1 68672
6,8 24
oceny krytyków
John Wick 3
powrót do forum filmu John Wick 3

Nie rozumiem twórców i ktoś mi to może łaskawie wyjaśni...Czy od 2 części John Wick to 4 część Matrixa???Mianowice-CZYM JEST W TYM FILMIE NOWY YORK??

-Jak można biegać po mieście i strzelać,ciąć,przetrzepywać kręgosłupy,miażdżyć głowy i nie spotkać się z ŻADNYM odzewem ze strony społeczeństwa???Trupy padają jak muchy a ludzie sobie chodzą po między nimi jak gdyby nigdy nic!!!To się naprawdę tak żenująco oglądało, ze głowa mała...Idą faceci strzelają między ludźmi a Ci nic.Idą sobie dalej swobodnie podczas gdyby to było w realnym świecie po jednym trupie byłby popłoch i panika, ale nie...Widać nowojorczycy mają nerwy ze stali...

-Gdzie do #@^%$ nędzy jest policja?????Czy w tak wielkim mieście nie ma w ogóle jednego policjanta??????

-Dlaczego WSZYSCY tak bardzo chcą WALCZYĆ z Wickiem zamiast go po prostu zastrzelić!!!!!15 milionów nagrody i każdy się szczypie żeby go ubić akurat ręcznie...litości...Bo skasować go już można było spokojnie w 3 minucie filmu...

Żeby nie było że tylko marudzę to film mi się bardzo podobał(1 najlepsza-2-3 to całkiem inny poziom) ale za każdym razem gdy dochodziły do moich zwojów mózgowych owe sprawy które opisałem wyżej to musiałem walczyć sam ze sobą żeby je uciszać i nie psuć sobie seansu....

ocenił(a) film na 5
Toudi_filmaniak

Tak, narkomanskie pragnienie realizmu to po narkomanskim pragnieniu CGI kolejny negatywny aspekt nowego spoleczenstwa. Wszelkie odstepstwa wywoluja , niezadowolenie, zlosc i frustracje.
Kiedys filmy nie byly tak realistyczne i widzowie akceptowali to bo wiedzieli, ze to nie kopia rzeczywistego swiata a wymyslone realia. Najpierw przetwarzali to w mozgu by potem wyobraznia zabrala ich w przyjemna podroz.
Cyfryzacja spowodowala bezposrednie oddzialywanie obrazu i dzwieku na kore mozgowa co spowodowalo , ze mniejsze produkcje nie dostarczaja takiego haju do jakiego przyzwyczaily widzow mega produkcje. Stad potem agresja i wszelkie negatywne aspekty zwiazane z hejtem i innymi zaburzeniami ukladu nerwowego.
Ja nauczylem sie jednego, jezeli cos pokazane jest w filmie to znaczy, ze w tych realiach bylo to mozliwe. Lepiej sie wtedy oglada.

ocenił(a) film na 7
Toudi_filmaniak

To meta-film, dziejący się w alternatywnej rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones