PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1492}

Joint Venture

Saving Grace
6,6 4 254
oceny
6,6 10 1 4254
Joint Venture
powrót do forum filmu Joint Venture

Na filmie był 6 osób razem ze mną i moją towarzyszką. 50% osób wyszło w połowie filmu. reszta która w męczarniach dotrwała do końca, chciała udać się do kierownictwa kina z reklamacją. Zresztą przez pierwsze 30 minut myślałem, że omyłkowo puszczono inny film. Podsumowując - produkcja beznadziejna, żenująca i bardzo odbiegająca od logiki i pomyślunku. Aktorstwo bardzo mizerne, ujęcia nudne i standardowe, fabuła nielogiczna i infantylna. Szkoda gadać... stracone pieniądze i czas. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

a nie mowilem!!!!!
No wlasnie to pisalem !!!!!!!!!! wczesniej gdybys mi zaufal ty i twoja towarzyszka nie musieliscieby tego znosci a z doswiadczenia wiem ze nie latwo bylo wysiedziec w kinie na takim mega kiczy .NAJBARDZIEJ NAPALONA KOMEDIA ROKU" QRWA PRZECIEZ TO NAJGORSZY FILM JAKI W ZYCIU WIDZIALEM ONI POWINNI ZABRONIC TAKI HASEL BO KTOS JESZCZE UWIERZY ,JAK SOBIE ZNOWU PRZYPOMNE TEN FILM TO AZ MNIE NERW LAPIE ]:->> (CALE SZCZESCIE ZE TOWARZYSTWO BYLO ZAJEBISTE )
PS: POZDROWIONKA DLA SYLWII, ANNY ,ADRIANA ... NO NIECH MU BEDZIE DLA MARCELA TESH POZDROWIENIA ALE MNIEJSZE ;p

to widocznie malo kiepskich filmow widziales.ten nie byl taki zly,a pomysl udania sie z reklamacja jest tak zalosny ze szkoda gadac....

ocenił(a) film na 7
xxxxxx

a mi się podobał może nie był rewelacyjny ale to dobry film

ciekawe...sposrod 50% widzow nikt nie zglosil reklamacji...czyzby slomiany zapal?

ocenił(a) film na 9

a ci co wyszli w połowie seansu ,to poszli do kościoła ,prawda? powinni dodawać etykietki na plakatach " film nie dla dewotów".

Ten film to zwykły szajs, który został wpuszczony do kin w celu wyciągnięcia kasy od nieświadomych widzów, oszukanych zmyślnym tytułem i plakatem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones