PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645975}

Joker

Wild Card
5,8 27 343
oceny
5,8 10 1 27343
Joker
powrót do forum filmu Joker

Już pominę fakt, że w realnym życiu, raczej się nie zdarza, że kiedy napada na ciebie armia bandziorów, to każdy z nich cierpliwie czeka na swoją kolej i podchodzą do ciebie do walki jeden na jeden :) Ale najlepsze jest to, że krew podczas walk sika strumieniami, a Statham wychodzi czyściutki.
Sam film bardzo średni, najfajniejszą postacią z całego filmu jest Cyrus.

ocenił(a) film na 8
aga_kopycinska

Aguś Ty tak na poważnie? Było tyle innych głupot do których można się przyczepić, a Ciebie zabolało najbardziej to, że nie ubrudził sobie koszuli? Oj to chyba ten instynkt zachowawczy kobiet (jeśli wiesz co mam na myśli). Z tym podchodzeniem jeden na jeden też bym nie przesadzał, nie było to aż tak absurdalne jak np. w Yip Man'ie, oczywiście choreografia walk jest z gatunku fiction, ale dość sprawnie i dynamicznie zobrazowana (a przy tym zachowująca prawa fizyki), biorąc pod uwagę, że to film akcji to do tego akurat nie można się przyczepić.
Mi się film podobał, ale jak na poziom Statham'a to mogło być jeszcze lepiej.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
gerwazy_3

Tak ja tak na serio. Wiem, że było wiele rzeczy, do których się można przyczepić, ale to jakoś akurat tak mi się pierwsze nasunęło na myśl. Razi mnie to. Nie wiem, czy to instynkt zachowawczy kobiet, bo mój mąż też zwrócił na to uwagę, ale niech ci będzie. Jestem kobietą i pewnie wpływa to niejako na moją ocenę filmu. Zaznaczam jednak, że nie szukam filmów typu komedie romantyczne i inne melodramaty, bo mnie nie interesują. Filmy akcji lubię czasem obejrzeć, ale ten nie zachwyca zwyczajnie. Przynajmniej w moim odczuciu, do którego mam prawo, tak jak tobie nie bronię "rozpływać się" nad filmem. Patrząc na wypowiedzi innych ludzi na forum, duża część się ze mną zgadza. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
aga_kopycinska

Poważnie?? aaaa bo to film , znasz taki w którym nie można się do czegoś przyczepić?

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

Ojej....skrytykowałam męski film i już się wszyscy burzą. Śmieszne...Moje zdanie jest takie i mam prawo takie mieć - proste. I tak... znam filmy, w których nie można się przyczepić. Chociaż nie byłyby to filmy akcji :) Każdy ogląda to, co lubi i tyle i każdy ma prawo do własnego zdania i nie trzeba od razu ironizować.

ocenił(a) film na 5
aga_kopycinska

Masz rację, w dodatku jak ukrył się na dachu w brudnym zaułku baru, leżąc na plecach w marynarce to też winien się pobrudzić.

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

Ojej...skrytykowałam męski film i już się wszyscy burzą. Śmieszne....Takie jest moje zdanie i mam prawo takie mieć. I tak...znam filmy, w których nie ma się do czego przyczepić, ale nie byłyby to raczej filmy akcji. Każdy ogląda to, co lubi i ma swoje zdanie i nie ma potrzeby ironizować.

aga_kopycinska

Ej no, akcja kiedy facet rozwala tłum uzbrojonych bandziorów przy pomocy łyżeczki i widelca jest bezcenna.

ocenił(a) film na 5
Radiw84

pewnie naostrzył łyżeczkę na swoim zaroście...

aga_kopycinska

Dobrze Agus napisalas, mnie tez denerwuje to, ze przy 1vs30 bohater dziala w czasie rzeczywistym a tamci spowolnieni x30 piona

ocenił(a) film na 5
prostareposta

Dziękuję bardzo :) To nie film sf.

ocenił(a) film na 5
aga_kopycinska

"Już pominę fakt, że w realnym życiu" aja swoją wypowiedź i napiszę tylko : właśnie ku^wa to nie realne życie a film.......
Ile jeszcze znajde tematóów na filmwebie gdzie ludzie porównują film do realu? Eh, aż ciśnienie skacze... ;/

Film wypadł słabo, ale na pewno nie dzięki fikcji w nim zawartej...

ocenił(a) film na 5
kowal1528

może jest w tym trochę racji....ale z drugiej strony, wygląda to po prostu sztucznie. Nie musi być jak codzienne życie, ale to nie jest s-f...tam niech sobie latają jak w matrixie, bo takie są prawa gatunku. W kinie akcji nie można zrobić scenę walki niekoniecznie rażącą nieprawdopodobieństwem. A co do tego, że fikcja nie jest tu jedynym minusem to się całkowicie zgadzam ....gra aktorska też nie zachwyca

ocenił(a) film na 7
aga_kopycinska

Nie jestem wielkim fanem filmów akcji min. z tych powodów co napisałaś. Mimo to dosyć sporo ich widziałem i w dosłownie każdym jest problem z armią ludzi atakujących pojedynczo 1 gościa, a nawet jak źli atakują w kilku na raz to zawsze czekają na najgorszy dla nich moment. Nie oceniam twojej oceny, bo i to nie moja sprawa, ale z czystej ciekawości, jeżeli widziałaś choć jeden film akcji na tyle realistyczny, który prawdopodobnie właśnie był punktem odniesienia do oceny tego, to chętnie bym go zobaczył.. :) z góry dzięki

Kabat543

a ja jestem fanem zupy z płodów

ocenił(a) film na 4
aga_kopycinska

Też na to zwróciłem uwagę, aż się człowiek zniechęca do tego typu produkcji widząc takie niedociągnięcia z strony twórców.

aga_kopycinska

spoko z tym czekaniem na swoją kolej... dobre W strasznie wielu filmach bandziory grzecznie oczekują na baty Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
aga_kopycinska

Chcesz reali? Wybierz się na wojne, nie do kina czy przed tv ;)

ocenił(a) film na 9
aga_kopycinska

i jeszcze weź ekipe i idźcie zbić kogoś samotnego, będziecie się wzajemnie obijać jak nie poczekacie na swoją kolej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones