PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33538}

Już nigdy nie zawyje wilk

Never Cry Wolf
7,2 456
ocen
7,2 10 1 456
Już nigdy nie zawyje wilk
powrót do forum filmu Już nigdy nie zawyje wilk

Od razu się przyznam, że czytałem tylko książkę (BTW wpadła mi ona w ręce zupełnie przypadkowo) i muszę przyznać, że naprawdę pokochałem tę atmosferę opisaną przez Mowata. Czy film jest chociaż w jakiejś części odzwierciedleniem tego co się dzieje w książce? Raczej będzie mi trudno dostać film w swoje łapki, a szkoda... ale chciałbym żebyście się wypowiedzieli, czy warto go oglądać, czy popsuje mi to jak sobie wyobrażałem głównego bohatera i jego spotakanie z tymi pięknymi zwierzętami? Trochę dziwna nazwa tzn. tłumaczenie na polski... ale chyba lepiej się nie dało? ;)

ocenił(a) film na 10
pendrago

Ja z kolei nie czytalem ksiazki. Natomiast film widzialem i musze powiedziec ze jest po prostu wysmienity! Bardzo przyjemny w odbiorze, troche humorystyczny, czasem melancholijny, niekiedy moze nawet dramatyczny. Duzo w nim zadumy, mało zaś akcji i dialogów. Dla mnie osobiście film bardzo nostalgiczny, wprowadzający widza w niezwykły stan. Całość ma charakter relacji. Chciałbym zdobyć w wersji DVD. Soundtrack też jest godzien uwagi. Niestety nigdzie sie na niego nie moge natknac :(

Grashk

A gdzie widziałeś film? Ja narazie czytałam tylko ksiażkę coś niesamowitego :) no skoro mówisz że taki super to nie mogę sie doczekać kiedy go obejrzę

pendrago

Nie wiem czy prośba o film jest nadal aktualna, ale jesli tak to prosze :

http://torrenty.org/torrent/142004


Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
pendrago

Film leci na Ale Kino. Xiążki nie znam, powiem więc tylko, że film jest znakomity.

Sqrchybyk

Skoro tak twierdzisz , to chętnie go poszukam ;)

Sqrchybyk

Film rzeczywiście rewelacyjny (nie jest to typowy "Disney")
Naprawdę warto!
Szczerze polecam!

ocenił(a) film na 10
kwadracik

Nie czytałem książki ale film spowodował, że muszę ją przeczytać. Spotkanie człowieka z wilkiem jest moim zdaniem jednym z najgłębszych doznań jakie może mieć człowiek. Przy takim spotkaniu możliwe jest wejrzenie w ludzką a zarazem zwierzęcą naturę. Jest oczyszczające dla człowieka, który uwierzył w swoją cywilizacyjną wielkość. Oby więcej takich filmów ale obawiam się, że papka otumaniająca ludzi będzie coraz bardziej nam serwowana przez tzw autorytety kultury. Mam nadzieję że pierwotny instynkt pozbawiony chciwości nie zginie, że zawsze będziemy czuć w duchu wycie wilka:)

clouds78

Książka jest cudowna. Tyle ode mnie, archeologa filmwebu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones