PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858091}

Judasz i Czarny Mesjasz

Judas and the Black Messiah
6,5 7 616
ocen
6,5 10 1 7616
6,6 25
ocen krytyków
Judasz i Czarny Mesjasz
powrót do forum filmu Judasz i Czarny Mesjasz

Upadek kina Amerykańskiego

użytkownik usunięty

Ten film to stek bzdur, kłamstw. Szczytowy popis propagandy lewackiej: z morderców postanowiono uczynić bohaterów. Podsumowanie. Biały to Zły, Czarny to Wujek Samo Dobro.

ocenił(a) film na 8

Człowieku co Ty opowiadasz za bzdury??!?!?!
Tak samo może u nas część Polaków nie mordowała i nie wydawała dla własnych korzyści Żydów???
To też pewnie jest bajka lewaków????
Spisek pewnie nie?
I nie chodziło do końca o białych tylko o rząd, policję , FBI i całą ta kapitalistyczną bandę złodziei pokroju Nixona, potem Reagan'a czy Bushów .
U nas dzisiaj robią z Ciebie , mnie i ludzi w Polsce niewolników!!!!
Albo będziemy z tym walczyć albo nie będziesz znaczył jako jednostka ZUPEŁNIE NIC człowieku.

użytkownik usunięty
cebul_297


Co do niewolnictwa masz 100 rację.
Netflix manipuluje faktami. Ważne,że zostanie w Twojej głowie tylko to co oni chcieliby aby zostało.
Wybacz ale jestem już zgredem i wiem, że młodzieńczy romantyzm zazwyczaj kończy się smutnym rozczarowaniem przed 50. W zasadzie nie ma sensu psuć sobie nerwów takimi bzdurnymi filmami polecam dobrą książkę, spacer z psem, dobrą rakiję, wieczór z andzią, spacer z Lucy, do bry uczynek. Powodzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones