1 godz. 21 min.
4,2 1 001
ocen
4,2 10 1001
419
chce zobaczyć
{"type":"film","id":678023,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jug+Face-2013-678023/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jug Face
  • luckygirl23 ocenił(a) ten film na: 2

nie polecam tego filmu.fabula jest tak bez sensowna ze az szkoda gadac.Dziura daje dziura
    zabiera... ech kto to wymyslil?naprawde dawno nie widzialam tak durnego filmu.Aktorzy tez
    kiepsko zagrali.Koncowka filmu to juz calkiem zenada.

• Perenelle ocenił(a) ten film na: 6

luckygirl23 Mi się film bardzo podobał przede wszystkim ze względu oryginalności i klimatu. Lubię te sceny, kiedy pojawiał się jeden z Odrzuconych. Nie spodziewałam się produkcji tak na mnie oddziałującej. Jedyne co mnie strasznie wkurzało, to zachowanie matki głównej bohaterki.

• Pinokio1983 ocenił(a) ten film na: 9

luckygirl23 Dziura daje, dziura odbiera... jak to kto to wymyślił? Biblia.

Pinokio1983 wyszedles ze studni?:D bo filmie to studnia byla dziura a nie ma mowy o narządach rozrodczych kobiety ;p

luckygirl23 z tego co sobie przypominam to nie byla do konca studnia tylko po prostu jakas zwykla dziura w ziemi z potworem zwanym ''dziura'' :D hehe tandetny film wiec prosze wybaczyc jesli sie myle bo dawno ogladalam ten film i nie byl wart zapamietania

• luckygirl23 Weź pod uwagę że to jest horror i zarówno jak ten gatunek filmu tak i sci-fi lub fantasy nie mogą być traktowane poważnie i odbierane przez pryzmat naszego codziennego życia.

• theblackestblack ocenił(a) ten film na: 7

Pinokio1983 Piąteczka za ten komentarz :D

• Pinokio1983 ocenił(a) ten film na: 9

theblackestblack :)

• karola_24 ocenił(a) ten film na: 1

luckygirl23 Zgadzam się. Zaskoczyły mnie 2 rzeczy: a) że wytrzymałam do końca, b) kiedy zobaczyłam napisy końcowe - to już? tak po prostu???

• shooshew ocenił(a) ten film na: 6

luckygirl23 Argumenty mocne podałaś, że hoho. Chyba ktoś nie zapoznawał się w ogóle z twórczością klasyków gatunku, jeżeli dla Ciebie pomysł na horror o "dziurze" jest czymś nie do ogarnięcie myślą to twoja wrażliwość wysiadła by przy twórczości Edgara Alana Poe, Clive'a Barkera, Staphena Kinga (Hoopera, Carpentera, Cohena) czy jakichkolwiek twórców, którzy popuszczali wodzy fantazji. W zasadzie ten film samym pomysłem przypomina bardziej produkcje lat 80 swoją "dziwacznością". Film niezły, ale faktycznie trochę mi zabrakło.