1 godz. 49 min.
5,3 41 866
ocen
5,3 10 41866
1 185
chce zobaczyć
4,3 9
ocen krytyków
{"rate":4.3333335,"count":9}
{"type":"film","id":6645,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Junior-1994-6645/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Junior
 • Grudzio ocenił(a) ten film na: 8

  Junior to sympatyczna,ciepła,rodzinna komedia. Fajna historia pokazująca ,że czasami człowiek może zmieniać ustalone od wieków reguły :) Schwarzenegger poraz kolejny prezentuje się świetnie w komedii. Tworzy z DeVito zabawny i zgrany duet ! Wykazując się dystansem do siebie - co dla aktora kina akcji lat 80 i 90 jest specyficzne i stawia Arnolda ciut przed innymi kolegami. Wiadomo ,że nie osiągnie nigdy Schwarzenegger poziomu komizmu chodzby w połowie jak Jim Carrey,Eddie Murphy czy Robin Williams i chyba nikt tego od niego nie oczekuje. Każdy kto pojmuje ten fakt i lubi rodzinne komedyjki będzie z filmu zadowolony. Polecam wszystkim. Moja ocena 8/10

 • Muszrom ocenił(a) ten film na: 7

  Grudzio Obejrzałem dziś po wielu latach. Nadal bawi, wygląda nieźle, fabuła wciąż oryginalna. Niezłe kreacje aktorów, zwłaszcza Arnie się wysilił. Jak dla mnie ten film nadal jest o.k.
  7+/10

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 7

  Muszrom Dla mnie świetna była Emma Thompson w roli niezdarnej pani naukowiec. Najlepszy był moment na tej imprezie z tym butem...Arnold Schwarzenegger też zagrał przekonująco faceta w ciąży...

 • lucyna63 ocenił(a) ten film na: 7

  Film jest faktycznie dobry.Arnold tam świetnie zagrał.

 • El_Magiko ocenił(a) ten film na: 4

  Grudzio "Fajna historia pokazująca ,że czasami człowiek może zmieniać ustalone od wieków reguły"
  czy Ty sie dobrze czujesz??
  przeciez to jest idiotyczne....

 • antygrafik ocenił(a) ten film na: 9

  El_Magiko masz chyba nieco zabetonowane poglądy. historia naprawdę jest fajna... a że nierealna? ale może warto czasem spojrzeć na pewne sprawy nieco inaczej.

 • antygrafik ja również uważam, że film był świetny, szczególnie ja człowiek chce się odprężyć i trochę pośmiać : ) a to, że jest nierealny tylko dodaje mu uroku... poza tym rewelacyjna kreacja Emmy Thompson, a Arnold, mimo że pasuje bardziej do ról twardzieli, wypada naprawdę nieźle ;)

 • antygrafik ocenił(a) ten film na: 9

  klaudia1300 osobiście, poza kultowym i bezdyskusyjnym (w teorii oczywiście;)) Terminatorem, najbardziej lubię Arnolda w komediach.

 • karolinaz ocenił(a) ten film na: 9

  antygrafik Film bardzo przyjemny skąd więc tak niska ocena?? Chyba niektórzy muszą dorosnąć:)

 • antygrafik ocenił(a) ten film na: 9

  karolinaz chyba tak... po prostu zbyt serio podchodzą do życia :).

 • TangoAndWaltz ocenił(a) ten film na: 10

  Grudzio Nierealny? Jak najbardziej realny w dobie transseksualnych. Ale to jeszcze z czasów, kiedy takie historie nie latały za często po nagłówkach, więc odważnie zagrał. Zwłaszcza zważywszy na jego sławę supermacho. Jako dziewczyna doceniam u Arniego dystans do siebie i obserwację tego cudowno-upiorno-wyczekiwanego momentu w życiu kobiecym. Polecam serdecznie.

 • Grudzio tez tak uwazam, trzeba miec naprawde dystans do siebie zeby zagrac taka role pomimo wizerunku miesniaka