PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758909}

Jurassic World: Upadłe królestwo

Jurassic World: Fallen Kingdom
6,0 73 998
ocen
6,0 10 1 73998
4,4 16
ocen krytyków
Jurassic World: Upadłe królestwo
powrót do forum filmu Jurassic World: Upadłe królestwo
ocenił(a) film na 7
FanJurajska

Jurassic World był czynny od 2005 do 2015.

ocenił(a) film na 9
Raptosaur

Design Barionyksa: niesamowity.
Ilość hype'u: 100000000

Nie mogę się doczekać pełnego trailera! :D

ocenił(a) film na 8
Dawid0126

NA ZDROWIE!

ocenił(a) film na 8
panr

Uch... nie moge niestety wkleic linka... Ale jest juz dosc zaawansowana zapowiedz trailera ze sporym behind the scenes... Jest tez Indoraptor — wyglada oblednie ;-)

https://youtu.be/FY0-lIEm4IU

ocenił(a) film na 8
panr

Po prostu WOW :o

ocenił(a) film na 8
panr

czy ja tam widze głowe Karnotaura ? :) 1:31 :)
Ian Malcolm znów gada o dinozaurach :)

ocenił(a) film na 8
BarryGDZ

To na 99% była głowa Karnotaura :D

ocenił(a) film na 9
Dawid0126

Na 102! :D

ocenił(a) film na 9
panr

O cholera, co się dzieje?! Jak tak dalej pójdzie, to cały film będzie znany do czasu premiery! Universal, make it stop now!

Rzeczywiście oprócz głów dinozaurów są tam jeszcze faktyczne, poruszające się animatroniki Rexy i Blue! Jeśli będą one wszystkie tak odpicowane przy pomocy CGI tak jak w ostatnim teaserze z Rexy w przyczepie, to będziemy mieli chyba najlepiej wyglądające dinozaury w historii kinematografii. Już teraz to wygląda lepiej niż w oryginalnej trylogii łącznie z JW.

Raptosaur

Trochę za bardzo się rozpędzili. Przed premierą poznamy praktycznie całą fabułę. Szkoda.

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Mam tak samo. Tyle dobra naraz...

serio, za dużo. Pewnie chcą dobitnie pokazać malkontentom, że odrobili lekcję po krytyce poprzedniej części.

Ale Teda Levine nie widziałem :)

Cohonez

Ted Levine jest w 2:31, czeka na kłapnięcie Indoraptora ;)

Szczerze? Ten materiał sam w sobie jest już zajebistym zwiastunem... Pokazali tyle ile w trailer Jurassic World miesiąc przed premierą. Nie że bym narzekał - jest zajebiście!

ocenił(a) film na 7
nevler

No właśnie o tym mówię. Już wiem kto i jak zginie :/

ocenił(a) film na 8
nevler

Zapowiada się naprawde kozack film ..

ocenił(a) film na 9
panr

O kur#@..
Chcę czerwiec :o

ocenił(a) film na 4
Dawid0126

Czyli ta posiadłość jest na wyspie, albo dinozaury są na kontynencie. Sporo animatroników na +. Indoraptor trochę obdrapany ciekawe dlaczego...

zdanowicz_bartek

Doje.... tych dinozaurów teraz Barionyks, Suchomimus, Karnotaur :D :D

ocenił(a) film na 4
zdanowicz_bartek

Paszcza jego przypomina mi bardzo pysk indominusa, jest niemal identyczna...a może to młody indominus?

ocenił(a) film na 10
Dawid0126

Jak myślicie zobaczymy trailer tak gdzieś po północy?

marek36_filmweb

Dziś czy jutro :P i jakiego czasu :D

ocenił(a) film na 10
lukasz_furtak78

Dziś po północy ale to już bedzie czwartek naszego czasu

marek36_filmweb

Możliwe ale i tak już sporo wiemy to będzie jedynie deser dla fanów :D

ocenił(a) film na 9
lukasz_furtak78

To będzie w piątek w nocy (według naszego czasu)

ocenił(a) film na 10
lukasz_furtak78

Już trochę zły na siebie jestem że wszystko co tu podane ciekawość moja mnie pchnela by wejść... Liczę że trailer mnie czymś zaskoczy chociaż już dużo o nim i całym filmie tak nagle zdradzono... Ale jutro noc zarwana i czekamy czekamy :)

marek36_filmweb

Trailer ma mieć debiut w czwartek 7 grudnia w czasie meczu prezentowanego w ramach "Thursday Night Football" (kanał NBC), który rozpoczyna się przeważnie ok. 20:30 czasu amerykańskiego wschodniego (w Polsce będzie to ok. 2:30 rano w piątek 8 grudnia).

Być może jakiś materiał zostanie też pokazany w programie "Jimmy Kimmel Live" (kanał ABC) także w czwartek 7 grudnia od 23:35 czasu amerykańskiego wschodniego (w Polsce od 05:35 rano w piątek 8 grudnia).

ocenił(a) film na 10
Mauricio_Esposito

Patrząc na fotki-urywki, nie spodziewałem się że Lockwood będzie taki zestarzaly... Ale ma też laske z bursztynem z moskitem... Marna podróbka Hammonda??? Jest fotka gdzie Owen przybija żółwika z Clintem/Frankilinem... Oni są w samolocie czy aucie??? Pineda vel chyba Zia Song... Noooo podniecajaca w tych okularkach

ocenił(a) film na 9
FanJurajska

Kolejny teaser ☺
https://youtu.be/aj_FPZbJRuE

ocenił(a) film na 4
dudifoster

Odgłos barrego podobny do spino, co nie?

ocenił(a) film na 9
zdanowicz_bartek

I do Indo

zdanowicz_bartek

Też mi się wydaje że Barry to mix dźwięków Spino i I-Rexa. Lockwood nie jest podróbką Hammonda, tylko jego fabularnym bliskim współpracownikiem. Goldblum i jego kultowa kwestia: <3

ocenił(a) film na 10
Dawid0126

Jak widzę tą dużą posiadłość odrazu przypomina mi sie film J A Bayony Sierociniec tym bardziej ten motyw z drzwiami. Ian Malcolm jak z książki Michaela Crichtona

ocenił(a) film na 9
Dawid0126

Kolejny teaser, z małą Blue, zapewne już ostatni przed trailerem:
https://twitter.com/JurassicWorld/status/938758765020569601

Wciąż nie mogę za specjalnie ogarnąć kiedy dokładnie oczekiwać trailera wg czasu w Polsce? Dziś ok 2 w nocy? Dziś ok godziny 17? Te zapowiedzi są tak poplątane między amerykańskim a brytyjskim profilem Universal Studios, że nie mogę się do tej pory z tym wszystkim połapać. Ale to może dobrze, niespodzianka będzie nieco lepsza. ;P

ocenił(a) film na 4
Raptosaur

Czyli pierwsza w serii retrospekcja?

ocenił(a) film na 7
zdanowicz_bartek

Raczej będzie to nagrana taśma sprzed lat, którą bohaterowie będą oglądać obecnie.

ocenił(a) film na 10
Raptosaur

Przyjacielu - Jurajski Fanatyk hyhy na moje oko powinien u nas w kraju być online około 3w nocy... W piątek

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Obstawiam, ze trailer jutro z rana jak śmietana.

Raptosaur

Ciekawe kto odpytuje Owena w sprawie dinozaurów ; )

ocenił(a) film na 4
Joecrou

Claire przekonująca Owena do wzięcia udziału w akcji ratunkowej...tak mi się przynajmniej wydaje

ocenił(a) film na 10
Dawid0126

A ja się pytam gdzie w tym wszystkim Dr. Alan Grant??? Ciekawe czy coś o nim wspomną w filmie

ocenił(a) film na 4
Dawid0126

Jak jest w końcu z tym treilerem? Na twitterze ktoś napisał, że dopiero za 24 h

ocenił(a) film na 4
zdanowicz_bartek

https://mobile.twitter.com/OnlyFilmMedia/status/938800821680201728

ocenił(a) film na 9
zdanowicz_bartek

U nas będzie to w nocy w piątek (około 2 rano czy jakoś tak)

Dawid0126

Kto zarywa noc i czeka na trailer? :p

ocenił(a) film na 7
Roko16

Ja pracuję, więc muszę się wyspać :D

ocenił(a) film na 10
Roko16

A ja mam na drugą zmiane, wiec max do 3 nad ranem posiedzę

ocenił(a) film na 9
Roko16

Ja muszę jutro rano do lekarza, ale dopiero o 10. Więc pośpię trochę i się przebudzę na trailer. :P

ocenił(a) film na 10
Raptosaur

Mamy info!!! Trailer ma 2minuty 24 sekundy!!! Jest co raz bliżej!!!!

ocenił(a) film na 10
FanJurajska

Co do skaczacego Raptora na auto, tzn jest to Blue.. A te auto to wiecie sami zapewne jakie to... Sorry za składnie pisowni ale już nerwy, oczekiwania itp

FanJurajska

Czyli krótszy niż ten z Jurassic World. Szkoda :c

ocenił(a) film na 10
Roko16

Kilka sekund, ale wydaje mi się że będzie mocniejszy i kilka razy się go będzie oglądać... Będzie pokazane spotkanie po latach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones