PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868376}
5,9 585
ocen
5,9 10 1 585
Justice Society: World War II
powrót do forum filmu Justice Society: World War II

Dlaczego zrobili tak gównianą animacje? Nawet nie oglądając wiem że to będzie porażka. Zamiast robić kontynuacja justice league dark apokolips war to oni robią jakieś słabe coś

ocenił(a) film na 6
Egevec

Nie oglądał, a już wie. xD A tak naprawdę to wiesz niewiele. Przecież słabym Justice League Dark: Apokolips War zakończyli równie słabe animowane uniwersum inspirowane New52. Zaczęli już chyba nowe od przeciętnego SUPERMAN: MAN OF TOMORROW. Niby nudne, znowu origin, sporo głupotek, ale za to ton filmu fajny tak jak i postać Supka.

ocenił(a) film na 6
saitek

Wygląda trochę jakby Justice Society to był już drugi film w tym nowym uniwersum animowanym. Ten sam styl animacji i ten sam Supek co w Man of Tomorrow. Do tego sugestia utworzenia Ligi. No ale zobaczymy.

saitek

Mówiłem że to będzie gówno

ocenił(a) film na 3
Egevec

Obejrzałem i to jest porażka. Strasznie nudny miks Tronu atlantydy z Flashpointem, Ultimate Avengers (kreskówka Marvela) i sztampowymi historiami originów. Wszystko już było. Wątki bezsensowne (po cholerę cały wątek podróży Flasha w czasie?). Już po 15 minutach dokładnie opowiedziałem całą końcówkę filmu bo była w 100% oczywista. A pomyśleć, że kilka lat temu kreskówki DC były arcydziełami.

ocenił(a) film na 5
grpo30

Z tym wątkiem podróży Flasha trafiłeś w sedno. Raz, że nie ma to żadnego wpływu na jego rzeczywistość (może poza tym, że to Barry proponuje założenie LS). A dwa, ta podróż do alternatywnej przeszłości jest po prostu bez sensu.

ocenił(a) film na 8
Egevec

Moim zdaniem animacja jest całkiem w porządku, nawet mi się podoba. Najbardziej zaimponowali mi z Wonder Woman, bo w końcu wygląda na niezłego koksa, ale ma też uczucia, dokonali tego czego nie udało się z WW84. A no i w końcu postacie mają w miarę normalne proporcje ciała. No ale to moje subiektywne opinie i każdy ma prawo do swoich.

Egevec

Chyba nie wiesz o czym mówisz. Apokolips War zamykał The New 52, filmy między Flashpointem, a Apokolips Warem to zamknięta całość. Czy udana to można polemizować, miała ta seria swoje plusy (solowy film o Aquamanie, przedstawienie kilku fajnych postaci, kozacki Batman, GENIALNY Thomas Wayne, mocne zakorzenienie Constantine'a w świadomości ludzi), jak i minusy (za mocny akcent na Damiana, który jest po prostu męczący, zwłaszcza że Grayson i Tim zeszli na czwarty plan, powierzchowne potraktowanie tak waznych postaci jak Hal Jordan, Martian Manhunter czy w zasadzie brak Green Arrowa), ale nie ma mowy o kontynuacji bo teraz DC idzie dalej.

Undermine

jaki solowy film Aquamana?

eguaroc1

Throne of Atlantis

Undermine

Od kiedy film z "Justice League" w tytule jest solowym filmem o Aquamanie?

eguaroc1

Jak obejrzysz ten film to się dowiesz.

Undermine

Oglądałem

Egevec

Ja tam nie rozumiem, dlaczego Barry'emu dali jakaś murzynkę zamiast Iris West, która jak wiemy z komiksów, była biała i ruda... Czy to jakaś forma nienawiści do białych, rudych kobiet?

Flash_Reverse

@Flash_Reverse
Dobre pytanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones