Film

East Fifth Bliss

2011 1 godz. 37 min.
5,1 469
ocen społeczności
5,1 10 1 469
623
chce zobaczyć
Komediodramat na podstawie powieści Douglasa Light pt.: "East Fifth Bliss". Opowieść o 35-letnim Morrisie Bliss... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Komediodramat na podstawie powieści Douglasa Light pt.: "East Fifth Bliss". Opowieść o 35-letnim Morrisie Bliss (Michael C. Hall) mieszkającym w Nowym Jorku. Życie Morrisa nie jest usłane różami, mieszka wciąż z owdowiałym ojcem, nie ma żadnych perspektyw na dobrą pracę. Marzą mu się podróże po świecie, lecz nie ma na to środków. PoKomediodramat na podstawie powieści Douglasa Light pt.: "East Fifth Bliss". Opowieść o 35-letnim Morrisie Bliss (Michael C. Hall) mieszkającym w Nowym Jorku. Życie Morrisa nie jest usłane różami, mieszka wciąż z owdowiałym ojcem, nie ma żadnych perspektyw na dobrą pracę. Marzą mu się podróże po świecie, lecz nie ma na to środków. Po przedwczesnej śmierci matki mężczyzna pozostaje emocjonalnie zablokowany. Wkrótce życie głównego bohatera ulega zmianie, kiedy to Bliss nawiązuje romans z 18-latką. W dodatku dziewczyna okazuje się być córką jego dawnego kolegi.

studio
7A Productions / Off Hollywood Pictures (współudział) / Topiary Productions (współudział) / Więcej...
inne tytuły
The Trouble with Bliss
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w stanie Nowy Jork, w USA.
Film kręcono od 18 kwietnia do 16 maja 2010 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • nie aż tak

  Achrem ocenił(a) film na

  fabuła miała być pokręcona ale nie wyszło aż tak , film nie śmieszy a taki chyba był zamysł

  • genialny C.Hall

   aniafado ocenił(a) film na

   Świetna rola C.Halla jako nieporadnego 35-latka, bardzo odmienna od znanego nam Dextera. Natomiast historia coraz bardziej mieszcząca się w schemacie. Brak pracy nie wyklucza marzeń o podróżach, wyjść ze znajomymi czy zainteresowania ze strony płci przeciwnej :) Dobry pomysł na film.

  • 5/10

   Pauleta ocenił(a) film na

   mocno się rozczarowałem, przeciętny film; tematyka mnie nie porwała, samo wykonanie również, mimo iż lubię kino niezależne; świetna obsada to chyba jedyny plus Moja ocena: 5/10

   • Ujdzie !

    con_desiros ocenił(a) film na

    Główny bohater wygląda żałośnie i ma więcej szczęścia niż rozumu ...

    • premiera

     flaczek15

     dzis o 20 cinemax HD :P

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.