The Hangover Part III

1 godz. 40 min.
6,2 170 690
ocen
6,2 10 170690
12 456
chce zobaczyć
3,8 11
ocen krytyków
{"rate":3.8181818,"count":11}
{"type":"film","id":625680,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Hangover+Part+III-2013-625680/tv","text":"W TV"}]}

Tym razem nie ma ani wieczoru kawalerskiego, ani wesela. Nikt nie będzie pić na umór przez całą noc i nie obudzi się z koszmarnym kacem. Mimo to, Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Doug (Justin Bartha) i Alan (Zach Galifianakis), znani jako wataha, i tak wpadają w tarapaty. Alan po śmierci ojca przeżywa załamanie nerwowe i odstawia swoje leki, dlatego kumple, chcąc mu pomóc, planują odwiezienie go do ośrodka, gdzie leczy się uzależnienia. Zanim jednak dotrą do celu, padają ofiarami brutalnego napadu, a Doug zostaje uprowadzony. Koledzy, by go uratować, muszą odnaleźć swojego starego znajomego, Leslie Chowa (Ken Jeong), który, jak się okazuje, uciekł z więzienia, i zmusić go do oddania gangsterom ukradzionych pieniędzy.

Kono
opis użytkownika

Alan (Zach Galifianakis) cierpi po śmierci swojego ojca. Jego dziwne zachowania nasilają się. W trosce o zdrowie Alana, rodzina i przyjaciele namawiają go na wyjazd do ośrodka leczenia uzależnień. Na miejsce zawieźć go mają Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) i Doug (Justin Bartha). W drodze niespodziewanie zostają napadnięci przez gangsterów pracujących dla niejakiego Marshalla (John Goodman). Okazuje się, że dawny wieczór kawalerski w Las Vegas uruchomił łańcuch wydarzeń, w wyniku których międzynarodowy przestępca Leslie Chow (Ken Jeong) ukradł należące do Marshalla 21 milionów dolarów w złocie. Marshall bierze Douga na zakładnika i daje pozostałym członkom watahy trzy dni na odnalezienie Chowa.

Melvin_Purvis
opis użytkownika

Trzecia i ostatnia odsłona najsłynniejszego kaca na świecie. Bijąca rekordy oglądalności seria o perypetiach watahy dobiega końca. Tym razem nie będzie ani ślubu, ani wieczoru kawalerskiego. Co więc mogłoby pójść nie tak? Kiedy Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) oraz Doug (Justin Bartha) wyruszają w drogę, wszystko może się zdarzyć. Szczególnie kiedy na ich drodze staje znów pan Chow, który ukradł sporo kasy. Pożegnanie z watahą bawi do łez.

opis dystrybutora dvd

Minęły dwa lata od niesławnych przygód Phila (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) i Douga (Justin Bartha) w Bangkoku. Od tego czasu wiele w ich życiu się zmieniło. Tatuaże zostały usunięte, wszelkie dowody szalonych wybryków w Tajlandii zniszczone, a trójka przyjaciół wiedzie spokojne życie w otoczeniu najbliższych.

Jedynym, który nie potrafi odnaleźć się w "zwyczajnej" rzeczywistości jest Alan (Zach Galifianakis). Opuszczony przez dawnych towarzyszy nocnych eskapad i  załamany nagłą śmiercią ojca, odstawia leki, co powoduje, że całkowicie przestaje kontrolować swoje życie. Przyjaciele widząc jego pogarszający się stan zdrowia postanawiają mu pomóc namawiając na podjęcie leczenia w specjalnej klinice w Arizonie, dokąd zobowiązują się go odwieźć.

Niestety, kiedy Wataha po raz kolejny wyrusza w drogę, jak zawsze towarzyszy im pech. Od spotkanych gangsterów Marshalla (John Goodman) i jego ochroniarza Czarnego Douga (Mike Epps) przyjaciele dowiadują się, że z więzienia o zaostrzonym rygorze uciekł sprawca ich wcześniejszych nieszczęść Leslie Chow (Ken Jeong), który wszedł również w posiadanie kilkudziesięciu milionów dolarów należących do Marshalla. Przekonany, że przyjaciele są jedynymi osobami zdolnymi doprowadzić go do szalonego Azjaty, gangster porywa Douga. Chcąc go ocalić Phil, Stu i Alan muszą znaleźć Chowa i doprowadzić go przed oblicze Marshalla. Jeśli im się to nie uda, Doug zginie…

opis dystrybutora dvd

Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Doug (Justin Bartha) i Alan (Zach Galifianakis) dalej trzymają się razem. Po śmierci ojca Alan przeżywa załamanie nerwowe. Kumple, żeby mu pomóc, postanawiają odwieźć go do ośrodka na odwyk. W tym samym czasie z tajskiego więzienia ucieka nemezis chłopaków, Leslie Chow (Ken Jeong). Co gorsza, w trakcie podróży zostają napadnięci, a Douga porywają gangsterzy.

HBO