PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=892}
5,7 818
ocen
5,7 10 1 818
Kallafiorr
powrót do forum filmu Kallafiorr

jak tak mozna?

ocenił(a) film na 9

jak mozna tak genialnemu polskiemu filmowi dac tak niska note?jak juz mowilem,problem tkwi nie tylko w kinematografii,ale postawie krytykow ocaniajacych polskie dziela.az szkoda slow

ocenił(a) film na 1
MAKARON

Tak genialny film,że nie mogłem go obejrzeć do końca.Tanie sztuczki zdjęciowe,tak kiepskie,że aż oczy bolą.Brak w tym składu i ładu.Brak jakiejkolwiek treści.Typowa amatorszczyzna.
Najgorszy film jaki widziałem.Oczywiscie znajdą się tacy , którym może się spodobać.

chubek_czujka

Film nie jest arcydziełem czy dziełem genialnym, ale... O napiszę tak. Jedząc ciągle schabowego z ziemniakami i marchewą czy kapuchą, czy choćby burakami, nagle próbuję odpowiednio posolonego kalafiora. I jest super. Nie jest to jakieś mega doznanie, jest po prostu przyjemnie. I taki jest ten film. Bardzo, bardzo go lubię za klimat. Muzyka to osobny temat. Udało mi się nabyć oryginalny soundtrack po obejrzeniu filmu i uwielbiam do niego wracać. Fragmenty dialogów na kasecie (to taki nośnik, popularny kiedyś; żałuję, że nie kupilem na CD) przypominają pokręcone sceny z filmu. Zawsze mówię, że w weekend jadę do "jakiejś rodziny" a podświadomie żałuje, że moja własna ciotka nie wybuchła.
Fajnie jest mieć radochę z oglądania tego filmu. Chubek i drjak, no sorry, ale żal mi Was.

ocenił(a) film na 10
alq82

Wiecie jak teraz można dokopać się do tego filmu? I w tv, i na półkach z dvd nie ma szans, żeby go dostrzec...

eyjafjallajokull

ja znalazłem na chomikuj: http://chomikuj.pl/PORTER_2009/FILMY_POLSKA/Kallafiorr

ocenił(a) film na 5
eyjafjallajokull

można, na youtube. ;p

ocenił(a) film na 1
MAKARON

Tak genialny film,że nie mogłem go obejrzeć do końca.Tanie sztuczki zdjęciowe,tak kiepskie,że aż oczy bolą.Brak w tym składu i ładu.Brak jakiejkolwiek treści.Typowa amatorszczyzna.
Najgorszy film jaki widziałem.Oczywiscie znajdą się tacy , którym może się spodobać.

ocenił(a) film na 2
MAKARON

Genialny? Mam nadzieję że to żart. Ten film to dno. Miejscami zabawny i dlatego dałem aż 3 gwiazdki. Gówniana fabuła, gówniane dialogi, wszytko w tym filmie jest gówniane i niskobudżetowe.

MAKARON

Daj pan spokój. Taka żenada, że nie dałem rady tego do końca obejrzeć. Jeden ze słabszych filmów jakie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones