PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682011}
6,7 98 112
ocen
6,7 10 1 98112
5,4 14
ocen krytyków
Kamienie na szaniec
powrót do forum filmu Kamienie na szaniec

Oczywiście, nie chciałabym, aby on grał Zośkę, bo totalnie nie pasuje mi do tej postaci z charakteru, zachowania i jestem pewna, że nie potrafił by odtworzyć postaci Tadeusza, ale ostatnio jak oglądałam "Czas honoru" to było kilka takich scen, w których Kuba idealnie nadawałby się na Zośke (ale tylko z WYGLĄDU! )
tutaj link do tych "scen" .

http://www.sendspace.pl/file/3ac76b64bf7f3e1eaf58879
albo to, bo nie wiem które wejdzie:
http://www.sendspace.pl/file/pic/3ac76b64bf7f3e1eaf58879/view

co o tym sądzicie? podobny chociaż trochę? Blond włosy są ;D A i uroda trochę dziewczęca ;p

ocenił(a) film na 10
Nullcia_2

jeszcze niebieskie oczy (Kuba ma niebieskie, co nie? czy wydaje mi się?)

Pevensie18

w sumie to nie przyglądałam się a bardzo, ale chyba niebieskie :)

Mam jednak nadzieję, że znajdą takiego aktora jak Mirosław Konarowski, który grał Zośkę w "Akcji pod Arsenałem". Zagrał bezblędnie! Czytając książkę "Tadeusz Zawadzki Zośka" i oglądając "Akcję" zauważyłam duże podobieństwo w zachowaniu i sposobie bycia Tadeusza, a odtwarzanej przez Konarowskiego roli

ocenił(a) film na 6
Nullcia_2

Jak dadzą złych i niepasujących aktorów, i zepsują tym filmem tą świetną historię opartą na faktach oraz nasze niesamowite wspomnienia związane z tą książką, to przysięgam, że ich zjade na każdej stornie internetowej, na każdym forum ;)

Nullcia_2

Uważam że jak już to Wesołowski nadawałby się na Andrzeja Romockiego "Morro" , Jeśli ktoś miałby robić film na podstawie "Zośki i Parasola":)
Jednak i w tym przypadku chodzi mi o wygląd.;)

ocenił(a) film na 6
Mary_94

Ta, do każdego filmu wojennego dać Wesołowskiego, który miał jedyną mega scene. W Komisarzu Alexie, gdy leżał martwy XD

Bogdan4674

:) Tylko z wyglądu się nadaje. Dobrze,że do Kamieni wzięto nieznanych młodych aktorów. Poczekamy, zobaczymy co z tego filmu wyjdzie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones