PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660005}

Kamikaze

Eien no Zero
7,2 2 231
ocen
7,2 10 1 2231
Kamikaze
powrót do forum filmu Kamikaze

godny polecenia

ocenił(a) film na 7

na pewno miła odmiana w zalewie amerykańskiej tandety typu "Fury". Warto zobaczyć i się zastanowić...

cacauo

Furia nie jest żądnym gniotem. Oba filmy są dobre, a Furia w 2015 została w Japonii uznana za najlepszy film zagraniczny.

ocenił(a) film na 9
KONWULSATOR

Niestety nie mogę się zgodzić co do "Furii", gdyby tak walczyli żołnierze amerykańscy w czasie ww2 jak to zostało ukazane w tym obrazie to Berlin zdobywały by dzieci i starcy...

ocenił(a) film na 8
lordshaitis

Berlin zdobywałyby by dzieci i starcy? Kto wg ciebie zdobył Berlin, że tak zapytam...?

ocenił(a) film na 9
Kamecha

Proszę przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz uważnie, "gdyby tak walczyli żołnierze" jak to zostało ukazane w tym gniocie. Jeżeli masz jakieś pojęcie o taktyce to byś wiedziała że w tak durny sposób poświęcano życie setek tysięcy żołnierzy w czasie wielkiej wojny, jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądała walka w Europie Zachodniej to polecam "Kompanie Braci" jest bardziej realistyczna i "niezbyt" przerysowana.

ocenił(a) film na 8
lordshaitis

Czytałem twoją arcyciekawą sentencję i mam wrażenie, że w twoim przeświadczeniu Berlin szturmowali młodzi amerykanie...

ocenił(a) film na 9
Kamecha

Na początku ww2 w ameryce obowiązek służby wojskowej obejmował mężczyzn w wieku 21-35 w późniejszym okresie został zmieniony na 18-45, hmm ciekawe dlaczego :)

ocenił(a) film na 8
lordshaitis

zapomnij, że pytałem...

lordshaitis

Jemu chodziło o to, że to przecież NIE Amerykanie zdobywali Berlin (nieważne, czy młodzi,czy starzy :)

ocenił(a) film na 9
adlerxx

Dobrze wiem o co chodziło Kamecha, temat nie dotyczył innych nacji które zdobywamy Berlin tylko sposobu walki żołnierzy amerykańskich jaki został przedstawiony w tym gniocie :)

ocenił(a) film na 7
cacauo

Furii zapodałem 1 gwiazdkę, ponieważ chłopak, mordujący spod czołgu 2/3 armi niemieckiej, zniesmaczył mnie maksymalnie.
Chłam i poruta.

taxipompey

Pozostaje tylko potwierdzić.Absurdalność tego słabego filmiku osiągnęła poziom Mount Everestu.W pełni rozumiem,że to kino akcji,ale tutaj dokładnie ta scena o której wspominasz jest synonimem czystego debilizmu.U mnie 2 gwiazdki za Tygrysa.

ocenił(a) film na 10
cacauo

Popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones