PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 789
ocen
5,6 10 1 13789
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Gdy padły te słowa (które każdy powinien znać i wiedzieć skąd pochodzą) byłem pewien - oglądam największe gówno jakie kiedykolwiek nakręcono.

Dno dna. Film nakręcony przez chorych ludzi dla chorych ludzi. Współczuję wam. Wy, którym się to podoba. Wstyd mi, że należymy do tego samego gatunku.

Mierzwiak

Skończ pieprzyć i popatrz na ten film jak na porządnie wykonany, trzymający w napięciu thriller, i nie dopatruj się w nim jakiś głębszych treści, bo nie dla nich kręci się takie filmy.

ocenił(a) film na 1
funkyman

Więc po co w takim razie???? Skoro film ma nie przekazywać NIC tylko pokazać duuuuuuuużo krwi w chorym wydaniu to czy jest to kino dla normalnego człowieka?? Powtarzam - człowieka...

funkyman

"porządnie wykonany, trzymający w napięciu"

Dobre, uśmiałem się. I co jeszcze?

ocenił(a) film na 3
Mierzwiak

Ja tez ostatnio oglądałem film dokumentalny z Auschwitz... Ja nie mogę nie dosyć że zapłaciłem za niego 50 zeta, to jeszcze z początku było to hasło "Arbeit macht frei" - co za żenada dałem kolesiowi na allegro negatywa bo pisał że niby film dobry...

Nomis

Jesteś głupi czy tylko udajesz że nie zrozumiałeś o co mi chodziło?

ocenił(a) film na 3
Mierzwiak

Kolego, to, że twoja mama mówi, że cię rozumie, wynika z faktu, iz jest twoja mamą. Inni cię nie rozumieją, bo jesteś niedorozwinięty. Ja życzę ci jak najlepiej, ale musisz brac tabletki! Inaczej lepiej nie będzie!.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones