PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 789
ocen
5,6 10 1 13789
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

8/10

ocenił(a) film na 8

Twórcy Hostela powinni obejrzeć ten film, aby zobaczyć jak zrobić brutalny film ale nie pozbawiony sensu. Interesująca fabuła, dramatyczny przerażający i brutalny zarazem. Może jest to film zbliżony do Hostela ale zdecydowanie jest od niego lepszy. Widać że film czerpie garściami z innych horrorów, czy scena przy kolacji nie przypomina wam "Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną" ? Szkoda tylko że lepiej jakoś nie wgłębiono się w bohaterów.

Viggo_2

Ode mnie 7/10 - pierwszy "Hostel" zdecydowanie bardziej mi się podobał, jednak "Frontière(s)" faktycznie nie jest pozbawiony sensu, ale również szaleńców z siekierami.
Żałuję jednak, że nie wytłumaczono dokładniej sytuacji politycznej we Francji. O co chodziło z problemami po przewiezieniu brata Yas do szpitala? Brak tej części układanki uniemożliwia mi też "dorobienie" jakiegoś sensownego zakończenia, co zwykle jest moją ulubioną częścią filmu.

Isz_

Ja tam traktuję ten film głównie jako widowisko skrzywionej estetyki. I szczerze mówiąc nie nastawiałem się na mocno skomplikowaną fabułę...nastawiałem się na rzeźnię brudnym nożem i to dostałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones