PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 789
ocen
5,6 10 1 13789
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Nazywanie ludzmi psycholami itd.jest troche nie na miejscu.Ogladam takie filmy ale nie ze one daja mi jakas przyjemnosc traktuje je jako kolejny obraz kinematografii.Zreszta co ja bede tlukl do baniakow wam takie rezczy jak wy i tak wiecie swoje.Powinniscie sie puknac w glowe i troche wyluzowac.Mam wrazenie ze ile o tym by sie nie mowilo itd.to wy i tak swoje:"jak mozna ogladac takie rzeczy,przeciez to jest chore,jestescie nienormalni".Nikt wam nie kaze ogladac takich rzeczy a potem umieszczac kilkunastu tych samych postu ze to jest chore.Ten rodzaj kina charakteryzuje sie akurat takimi scenami i wykonaniem ich i nic na to nie poradzicie jak wam sie to nie podoba bo przestancie wstawiac swoje glodne kawalki o psycholach i onbejrzyjcie sobie komedie romantyczna.

arielos

Ja też nie widze nic chorego w oglądaniu takich filmów to kwestia gustu czy ktoś lubi Horrory czy komedie a tak wogule to Frontière(s) nie jest aż tak brutalny jak dla mnie najbardziej kontrowersyjnym filmem był Cannibal Holocaust gdzie na potrzeby filmu zabito klka zwierząt tylko że w takim przypadku za chorego uznałbym reżysera który wpadł na taki pomysł.

arielos

W 100% popieram StreetSamurai. "Ogladam takie filmy ale nie ze one daja mi jakas przyjemnosc" (ari85) - właśnie chodzi o to, że niektórym ludziom sprawiają przyjemność i to jest zastanawiające. Koniec rozmowy, bo już się wypowiedziałem w innym temacie. Prowokator sam z siebie robi idiotę i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones