PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 789
ocen
5,6 10 1 13789
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

do jakiej kategorii filmowej ten film mozna zaliczyc?! Francuzom wogole on nie wyszedl.Nastwialem sie na film choc troche dorownujacy Interieur,czyli poprostu pokazania rzeźni,masakry,krwawej jadki bo tak do tego typu filmow trzeba podchodzic,a otrzymalem gatunek filmowy o nazwie:tragedia;/Bo dla mnie to ani film gore ani film kanibalistyczny(a chyba o to w tym filmie chodzilo)tym bardziej klasyczny horror no chyba jak juz na sile chcemy go zaliczyc do tego typu filmow to jest to pokazane ze sie wyraze w klimacie "soft" i to slabym klimacie "soft"(zamieszki we Francji i grupa kanibali-nazistow zamieszkujaca hotel?!! no ludzie przeciez to jest porazka na calej linii:| nie wiem co przez to chcial wyrazic rezyser;/)Dalem az 5 bo jednak mam szacunek do francuskich horrorow ale ten...ach szkoda gadac poprostu przemilczmy ta produkcje.

użytkownik usunięty
arielos

Filmy z mnóstwem krwi i flaków, to filmy "gore". Gatunek ten jest już dosyc stary, bo pierwszy film gore powstał w latach 60, a pierwszy film z ELEMENTAMI gore w latach 20. Filmy gore charakteryzują się dużą ilością krwi i flaków, a strach (straszenie widza) może w nim pełnic rolę drugorzędną, lub może byc całkowicie wyłączone.

użytkownik usunięty
arielos

Ups, hahaha, nie przeczytałem postu do końca xD Czyli wiesz, że jest coś takiego jak gore i ten film nie podchodzi Ci do tej kategorii. Hehe, wygłupiłem się xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones