PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726490}

Kapitan Marvel

Captain Marvel
6,7 108 803
oceny
6,7 10 1 108803
6,4 38
ocen krytyków
Kapitan Marvel
powrót do forum filmu Kapitan Marvel

Nic w tym filmie się nie klei, wszystko jest nijakie. Koncepcyjnie jakieś popłuczyny po Strażnikach Galaktyki skrzyżowane z fantastyczną czwórką i gwiezdnymi wojnami. Nie ma żadnej akcji, która by mnie wbiła w fotel, wszystko na odp... ciągłe przeskoki, żadnego rozwinięcia, tylko ciach koniec następna scena. Fatalna muzyka, beznadziejny humor. Film porażka.

ocenił(a) film na 3
Logan87

a jak zobaczyłem jak potężna wysportowana Kapitan Marvel biega, to się prawie posmarkałem ze śmiechu.

ten film to k. dramat. Głupi, nudny, z kiepską muzyką, fatalnym humorem, durnym scenariuszem i efektami specjalnymi jak z produkcji DC.

Przez cały film przelewa się pro-feministyczna propaganda, nawet pojawia się wątek kosmicznych uchodźców...

Popłuczyny po Marvelu. Niektórzy tu porównują do pierwszego Kapitana Ameryki, a ja nawet nie wiem jak można te dwa filmy porównywać. Kap. Marvel bliżej do ligi sprawiedliwości od DC.

ocenił(a) film na 8
sol82

Biedni są ludzie którzy wszędzie widzą feminizm itego podobne rzeczy

ocenił(a) film na 3
ColeTurner_2

Jeszcze biedniejsi są ci, którzy tego nie widzą.

ocenił(a) film na 4
sol82

abstrahując od całej reszty - cieszę się, że nie tylko mnie raziło jej bieganie

ocenił(a) film na 9
sol82

Lubie poczytac dobra krytyke i to napisana z humorem. Dobrze sie usmialem podczas czytania, hehe...

sol82

w czym ci przeszkadza feminizm? twierdzisz że kobiety są w czymś gorsze od mężczyzn? o kurczę XX wiek minął w 2001 roku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Metalowiec28

Kołku kup sobie mózg.

ocenił(a) film na 9
Logan87

sam sb kup i przestan pisac bzdury

ocenił(a) film na 10
Logan87

chłopie ta kobieta jest fenomenalna

Logan87

Najgorsze że tyle fajnych starych automatów do gier poniszczyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones