PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10669}

Karate Kid IV: Mistrz i uczennica

The Next Karate Kid
5,8 18 344
oceny
5,8 10 1 18344
4,2 5
ocen krytyków
Karate Kid IV: Mistrz i uczennica
powrót do forum filmu Karate Kid IV: Mistrz i uczennica

Dla mnie Karate Kid skonczył się na 3 części.To juz nie to samo bez Ralpha Macchio.Zdecydowanie najgorsza część cyklu.

Legolas

Jestem tego samego zdania :-) Pamiętam jak byłem na Karate Kid 1 w kinie :-) Piękne stare czasy :-)

Michal1992

ja wole czworeczke... macie do niej napisy? poprosze na dagat92@poczta.onet.pl z gory dzieks:P

użytkownik usunięty
Legolas

Dokładnie . Pierwsze 3 czesci najlepsze. A co do 4 . Dla mnie jedynym plusem była gra pana Miaygiego . Reszta beznadziejna .

Zgadzam się. Ja nie byłam na tym w kinie, bo nie żyłam w tamtych czasach. Nie jestem dorosła, nie :). Jestem normalna nastolatką i lubię ten film :). Nie mogę powiedzieć jak niektórzy "dobre stare czasy" :>. Ale film bardzo mi się podobał. Znaczy pierwsze 3 części. Jak oglądałam tą ostatnia 4 z dziewczyną , hmm, nie było to już , aż tak fajne. Zdziwiłam się , że nie było już Macchio. Pierwsze 3 części bły dla mnie najlepsze ;). masło maślane :|

Annabell.

widocznie Ralph nie grał w KK 4, bo był już za stary - jeśli w pierwszej części miał 22 lata, to grając w czwartej miałby około 33 lat! Bez przesady. Mnie się wszystkie części podobały, ostatnia również. Hilary zagrała świetnie. Właściwie to może chcieli pokazać, że karate to nie tylko sport dla chłopców :p hehe:-)

Blackin

Pełna zgoda, ale np w Ghostbusters po latach jednak była mała scena z Weaver :). Tego zabrakło tutaj, choc ogólnie film naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 6
Legolas

Dla mnie to już sam element tej dziewczyny był słaby. Była tak jakby wsadzona na siłę do tego filmu. Kilka dni treningu (o ile to treningiem można nazwać) i już potrafiła faceta oklepać. Ale sensei jak zwykle w formie i ogólnie film niezły ale też i pouczający (jak to w Karate Kid).

Legolas

To tak jak terminator bez Arnolda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones