PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6692}

Karate Kid

The Karate Kid
6,7 35 624
oceny
6,7 10 1 35624
6,4 12
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Nie da się ukryć, że to jeden z tych filmów na których się ludzie w moim wieku wychowali. :) Za brzdąca chciałem być taki jak Daniel(rzeczywiście okropny błąd w nazwisku głównego bohatera...). Patrzac z perspektywy czasu, oczywiście inaczej się już odbiera ten film, ale dla mnie nie stracił on nic ze swojego niezwykłego klimatu. Wg mnie teraz brak takich filmów dla młodzieży, obecnie rządzą filmy typu American Pie itp.Nic nie mam do American Pie, sam mam go nawet w ulubionych, jednak brak filmów nieco głębszych niż o tym jak stracić dziewictwo i z kim się przespać. Kino młodzieżowe zostało zdomniowane przez napalonych nastolatków, myslących tylko o jednym.

ocenił(a) film na 8
Legolas

Legolas masz absolutną rację. Oglądałem ten film 8 razy jak byłem młodym chłopcem i aż serce mi sie kraja jak american pie ma większą średnią ocen od karate kid!

ocenił(a) film na 10
adamo0010

Podpisuję się pod tym, jednak teraz to nie to samo a te American pie - litości - ile to już ma części? I w każdej to samo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones