PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6693}
6,3 8 073
oceny
6,3 10 1 8073
Karate po polsku
powrót do forum filmu Karate po polsku

Warto obejrzeć !

ocenił(a) film na 9

Film wyjątkowo przyjemny dla oka (zdjęcia - sceneria, świetni aktorzy - szczególnie ś.p. Edward Żentara oraz Jerzy Trela, piękna Dorota Kamińska) i ucha (ciekawe dialogi, rewelacyjna muzyka). Wszystko utrzymane w specyficznym, swojskim klimacie.

ocenił(a) film na 7
Alpert

Najlepsza w tym filmie była dość realistycznie ukazana banda małomiejskich żuli i cwaniaczków.

ocenił(a) film na 6
WujekMarjan

BĘDZIE SPOILER Film ciekawy aczkolwiek tytuł niesamowicie mylący. Spodziewałem się trochę więcej akcji a końcówka zawiodła mnie maksymalnie. Nawet jak na polskie warunki ostateczna konfrontacja mogła być bardziej dynamiczna a główny bohater po całym filmie filozofii karate i nawet pozostawieniu przyjaciela na pastwę tego cwaniaka wykorzystuje moment kiedy ten stoi do niego tyłem i dopiero wtedy przystępuje do akcji. Wstyd panie reżyserze w miarę dobry film a tak zakończony.

ps tak mi się przyuważyło, że Jerzy Trela to chyba gra w tym filmie sierżanta a nie kapitana jak głosi obsada na stronie głównej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones