PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502334}
7,9 490
ocen
7,9 10 1 490
Karthik Calling Karthik
powrót do forum filmu Karthik Calling Karthik

... przypuszczam że to przez frustrację spowodowaną pierwszą godziną filmu.
Musze przyznać że końcówka jest bardzo mocna choć po obejrzeniu podobnych filmów nie powala całkowicie z nóg.
Co do pierwszej części. Wow. Na przemian śmiałem się i wrzeszczałem z wściekłości na bohaterów. Muzyka jest koszmarna. Za każdym razem kiedy na ekranie widać piękną panią słychać kiczowatą muzykę rodem z filmów Stevena Seagala z lat 80tych. Gwoździe dla moich uszu. Po tych torturach ala-bolliwoodzkie miłosne rytmy brzmią całkiem przystępnie.
Co do magicznej przemiany. Średnio w nią uwierzyłem. Związek miedzy bohaterami był jeszcze sensowny ponieważ widzieliśmy jak do niego dochodzi, jak się rozwija, ale przemiana spada na widza nie wiadomo skąd. Po dwóch (DWÓCH) rozmowach telefonicznych, Karthikowi zmienia się osobowość (a to przecież cały czas ten sam łazęgowały Karthik). Trochę więcej czasu powinno być poświęcone tej przemianie bo ja jej nie kupiłem.
Właściwie to chyba to mnie właśnie w filmie zirytowało. Ludzie nie zachowują się jak ludzie. Ich zachowania są nierealne, nawet w świecie filmu.

ocenił(a) film na 3
miszatujest

W dużej mierze się zgadzam. Mogło być całkiem ciekawie, ale niestety wyszło jak wyszło.
Myślałam, [SPOILER] że w końcówce bohater rzeczywiście umrze, no ale cóż. Jedynym plusem ostatniej sceny była ułożona kostka Rubika, która była dosyć ciekawym dodatkiem przewijającym się przez cały czas trwania filmu.
Gra na niskim poziomie, nierealna, jedyna postać, która mi się podobała to to Dr Kapadia (Shefali Shetty).
Również mocno zirytowała mnie przemiana Karthika, która nastąpiła zdecydowanie zbyt szybko. A to, że Shonali uwierzyła, że to ten 'prawdziwy' Karthik dzwonił do niej, jak to ona wyznała, 'wyśmiewając się z jej uczuć', też uważam za niezbyt wiarygodne.Co do wątku miłosnego- było dobrze, ale mogło być zdecydowanie lepiej.
Co do muzyki- dosyć przeciętna.
Ogólnie ta produkcja to według mnie niewykorzystany potencjał.

ocenił(a) film na 3
carollah

no bardzo niewykorzystany potencjał. Wszystkie błędy scenariusza można by było łatwo naprawić. Ale w połączeniu z kiepską realizacją tworzą film na prawdę kiepski.

ocenił(a) film na 3
miszatujest

Filmweb okłamał mnie twierdząc, że film jest w 70% w moim guście ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones