PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271956}
6,8 221 949
ocen
6,8 10 1 221949
5,5 31
ocen krytyków
Katyń
powrót do forum filmu Katyń

Wróciłem do filmu po dwóch latach i oceniłem go znacznie wyżej. Myślę, że do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć... Film jest bardzo dobry - POLECAM.

kris40i4

ten film to wielkie klamstwo.Polacy tez mordowali jencow rosyjskich i nikt o tym ne pisze . a polaczki maja bol dupy o o sowich jencow , jakie to zalosne .Polacy nie sa lepsi od ruskich,. W sumie to miom zdaniem ponownie Polska powinna wejsc w układ ZSRR i wszyscy powinni znac piesni robocze , bo tylko praca nas wyzoli od niemcow .

Darado

Facet chcesz się wyróżnić na siłę. Napisałbyś coś z sensem, to nikt by cię nie zauważył, a tak cieszysz się, że zwróciłeś na siebie uwagę. Prostacka, ale skuteczna metoda, aczkolwiek pojecie o historii masz raczej mgliste

big_army

wyłącznie przedstawiłem swoją opinię na temat narodu Polaków

Darado

A co ma "naród Polaków" do twojej wypowiedzi. ja nikogo nie mordowałem

big_army

stwierdzenia użyłem w kontekście Polaków mordujących Żydów, cywili niemieckich, jeńców podczas II WŚ

Darado

Nigdy nie można porównywać epizodów z regułą! Regułą i prawem niemieckim było mordowanie jeńców czy Żydów (żydów prawo, jeńców rosyjskich też, lotników z wielkiej ucieczki, z amerykańskich bombowców czy z kampanii wrześniowej reguła) w przypadku Polaków to tylko EPIZODY, bo w każdym społeczeństwie sIę menda znajdzie, ale prawo obowiązujące było takie, że za wydanie żyda była KARA ŚMIERCI! Dlatego prosiłbym najpierw pogłębić wiedzę, a potem rzucać oskarżenia

ocenił(a) film na 8
big_army

Po co rozmawiasz z głupkiem i prowokatorem? Przecież po pierwsze nic z tego co piszesz nie zrozumie a po drugie robi to celowo żeby siać ferment. Moja skromna rada - ignorować i banować - to zawsze działa. Pozdro!

ocenił(a) film na 10
Darado

To nie działa tak prosto w obie strony. Prawda nigdy nie leży po środku.

ocenił(a) film na 8
Darado

pisz cyrylicą, będzie ci łatwiej bo tak to nawet zdania gramatycznie, a już na pewno logicznie nie umiesz sklecić

Habanero87

a ty pisz cyframi arabskim

ocenił(a) film na 7
Darado

Szanuję, ale ile Ci płacili? Rubelki straciły na wartości i mógłbym wytrzeć sobie nimi dupę niż je wydać.

kris40i4

ahah "dorosles" idz sie uczyc historii a nie opowiadaj bzdur .Polacy sami mordowali jenow rosyjskich a maja bol dupy o katy ZAlosne.POlacy powinni sie zjednoczyc i wejsc w ZSRR ponownie a nie krecic takie gunwo

ocenił(a) film na 8
Darado

Nie sprowokujesz nikogo tą żałosną gadkę, jesteś zwykłym trollem który czuje się tak bardzo samotnie że szuka towarzystwa w sieci, to w zasadzie jest smutne. No ale nie dziwie się, piszesz takie bzdury że dawniej już byś za to wisiał.

martamk4

idź ślepo patrz w "wielkość i bohaterstwo " Polaków , mała nazistko

ocenił(a) film na 8
Darado

Nie używaj słów których nie znasz, dewiancie.

martamk4

Chłopak chce się wyróżnić. Napisałby coś z sensem, to nikt by go nie zauważył, a tak cieszy się, że zwrócił na siebie uwagę. Prostacka, ale skuteczna metoda

ocenił(a) film na 3
kris40i4

Obiektywnie patrząc, ten film to po prostu kiepskie rzemiosło. Bliżej temu do inscenizacji niż filmu. Brak logiki, papierowe postacie, tania symbolika, mgła wprost z rury... no tego jest za dużo jak na jeden film.

kris40i4

W pełni się z Tobą zgadzam

ocenił(a) film na 2
kris40i4

Wróciłem do filmu po dwóch latach i dalej twierdzę, że nakręcić takie gówno to wstyd.

p.s. nie jestem bolszewikiem, jestem miłośnikiem dobrego kina.

osoba_z_poludnia

Bo to i racja. W sumie uśmiałem się z tych ruskich onucy powyżej, które się tak złoszczą o ten film, bo tam po prostu pomyśleć o tym, że jeden z najbardziej zbrodniczych reżimów mógł zrobić coś złego jest nie do pomyślenia, no ale to dalej gówno zrobione jakby był to kiepski teatr telewizji, a nie film znanego, polskiego reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones