PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110812}

Kawa i papierosy

Coffee and Cigarettes
7,6 68 665
ocen
7,6 10 1 68665
7,6 36
ocen krytyków
Kawa i papierosy
powrót do forum filmu Kawa i papierosy

Inne filmy tego typu?

ocenił(a) film na 8

Zna ktoś może więcej takich filmów? Tzn. złożonych z epizodów realizowanych przez różne
ekipy?
Oprócz tego filmu widziałem jeszcze "Cztery pokoje" (polecam!) i "Zakochany Paryż"
Z góry dzięki :)

wooten

na przykład świetne "Opowieści z metra".
http://www.filmweb.pl/film/Opowie%C5%9Bci+z+metra-1999-1336

ocenił(a) film na 9
wooten

spodziewam się, że 'new york i love you' również widziałeś?

pnda

Najbardziej skojarzył mi się ten filmik z "Clerks - Sprzedawcy" (1994) i "Pulp Fiction" (1994) ale pod wieloma względami podobne są też: "Na skróty" (1993), "Miasto gniewu" (2004), "Amores perros" (2000), "Jedenasta czternaście" (2003), "Magnolia" (1999) i "Nowojorskie opowieści" (1989).

ocenił(a) film na 8
pnda

Jeszcze nie widziałem...
Znam tylko "Pulp Fiction"... Ale ten film nie był realizowany przez różne ekipy...
I dzięki za "Tube tales" :)

wooten

"Znam tylko "Pulp Fiction"... Ale ten film nie był realizowany przez różne ekipy..."

Ale składa się z kilku epizodów, które są ze sobą w jakiś sposób powiązane. Ciężko znaleźć film który spełniałby wszystkie podane przez ciebie wymagania. Z filmów które ja podałem to chyba tylko "Nowojorskie opowieści" tworzone są przez różnych reżyserów.

ocenił(a) film na 8
HlTMAN

No wiem, że ciężko... Dlatego właśnie pytałem ;)
Ale dzięki za te co podałeś :) może i nie spełniają do końca, jak to nazwałeś, "wymagań", ale wyglądają interesująco.

ocenił(a) film na 7
wooten

Wiesz Wooten, mogę polecić ci Noc na Ziemi Jarmuscha, może ci się spodobać jeżeli szukasz czegoś w stylu Kawy i Papierosów :)

ocenił(a) film na 8
dsalgut

Przyjąłem. Dzięki :)
Listę w dalszym ciągu uważam za otwartą.

wooten

jeszcze " Zakochany Nowy York " coś około 10 reżyserów

ocenił(a) film na 2
wooten

Polecam "Wszystkie niewidzialne dzieci"

ocenił(a) film na 9
wooten

I jest jeszcze polski "Solidarność, solidarność..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones