PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110812}

Kawa i papierosy

Coffee and Cigarettes
7,6 68 664
oceny
7,6 10 1 68664
7,6 36
ocen krytyków
Kawa i papierosy
powrót do forum filmu Kawa i papierosy

a mi się podobał

ocenił(a) film na 7

Niby film o niczym a jednak fajnie się ogląda ze względu na ciekawe dialogi. Moja ulubiona scena to Iggy Pop oraz Tom Waits. Fajnie było zobaczyć 2 legendy razem. Można byłoby z tego zrobić cały film. Aż chciałoby się żeby wyszli z knajpy i akcja dalej się toczyła z ich udziałem, taki swobony film o ich towarzyskej nocy. Swietna była też scena z Cate Blanchett, kontrast ułożonej biznes-woman i luzackiej siostry. Cate Blanchett wyglądała wręcz bosko w tych blond włosach, mimo że nigdy nie przepadałem za jej typem urody. Tutaj wyglądała fenomenalnie, do tego jak się uśmiechnęła to już w ogóle przepięknie. Może to ta czerń i biel jakoś dodała jej urody. W czarnych włosach też wyglądała fajnie. Mimo że film nie ma fabuły to wbrew pozorom ma pewną wartość. Każda ze scen niesie jakiś przekaz, np jak ta z 2 aktorami w LA kiedy jeden odmóił podania swojego numeru telefonu kuzynowi, a na koniec został przez niego dosłownie olany, genialna scena. Jestem ciekaw jakie są wasze ulubione sceny ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones