PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303662}

Kelnerka

Waitress
6,2 7 337
ocen
6,2 10 1 7337
Kelnerka
powrót do forum filmu Kelnerka

Nieprzyjemne to mało powiedziane. Początek zapowiadał się jakby jak film Czekolada lekko subtelny i z miłym posmakiem. Jednak okazał się nudny. Słabo zagrany. Nie polecam.

ocenił(a) film na 4
Karola_8

Zgadzam się z poprzedniczką. Wstęp zapowiadał się nad wyraz "smakowicie". Rozwinięcie zaś lekko nużyło, a końcówka ostatecznie pogrążyła śp. reżyserkę i scenarzystkę. Film jest przesłodzony i w efekcie pozostawia po sobie uczucie niestrawności - ostatnie sceny proszą się o skrócenie ze względu na swój patetyzm i banał płynący z przesłania, że każda kobieta z dzieckiem czy bez da sobie radę. Nie oznacza to, że film jest kinematograficzną katastrofą ? wręcz przeciwnie. Ma w sobie pokłady niewykorzystanego potencjału np. w postaci Keri Russell, za którą osobiście nigdy nie przepadałam (ach, ta nieszczęsna Felicity), ale miło zaskoczyła mnie swoim warsztatem aktorskim. Film obiektywnie oceniam na 5 ? jest ok ;)

Galway_Girl

Również sie zgadzam. Ciężko szlo mi oglądanie tego filmu, chciałam go skończyć, myślałam, ze pod koniec będzie lepiej... pomyliłam sie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones