PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226655}

Kiedy dzwoni nieznajomy

When a Stranger Calls
6,1 19 874
oceny
6,1 10 1 19874
5,0 4
oceny krytyków
Kiedy dzwoni nieznajomy
powrót do forum filmu Kiedy dzwoni nieznajomy

10/10.

ocenił(a) film na 10

Jezu, ludzie, czy wam totalnie mózgi wyżarło ? ;/ To jest jeden z trzech najlepszych thrillerów jakie widziałam ( dwa pozostałe to Nieodebrane połączenie i Nienarodzony ). Świetna gra Camilli Belle i wgl. całość wyszła po prostu cudnie. Weźcie wy dokładniej oglądajcie filmy, albo w ogóle nie patrzcie na nie. bo to jeden wielki żal. ;|

hann06

To widocznie mało widziałaś. Nie jest najgorszy, ale wyglada tak, jakby ktoś obejrzał kilka niezłych thrillerów/ horrorów, wybrał co ciekawsze sceny i skleił w całość na najczęściej wykorzystywanym motywie w gorszych produkcjach, za to dającym szerokie pole manewru - kobieta z dziećmi w domu odciętym od świata. Dla ludzi lubiących takie filmy - do bólu przewidywalny, bez klimatu, napięcia. Niezauważalna ścieżka dzwiękowa + gra aktorska na przeciętnym poziomie.

ocenił(a) film na 10
PinkBubbles

nie zgadzam sie, dla mnie to byl tez jeden z najlepszych tchrillerow jaki widzialam, a widzialam ih naprawde sporo, trzymal mnie w napieciu cholernie, 10/10

hann06

To niewiele widziałaś...
Jeśli mówisz że to wspaniały film

CO do "Nienarodzonego" ok - film niezły, ale powiedz mi jeszcze że mówisz o Koreańskiej (czy tam japonskiej) wersji "Nieodebranego połączenia"...
http://nieodebrane.polaczenie.filmweb.pl/
bo film z powyższego linka był tragiczny...rozwleczony i nudny jak flaki z olejem

Zresztą jeśli chodzi o "Kiedy dzwoni nieznajomy" - nie widzę nic rewelacyjnego w trwającym ponad godzinę bieganiu po domu lub (na przemian) siedzeniu na kanapie i odbieraniu telefonu.

W dodatku ciemności egipskie w tym filmie. Oglądałam dość dawno, ale jedyne co pamiętam, to to właśnie że biegała, siedziała, odbierała telefon i bała się. A to wszystko spowite w ciemność.

użytkownik usunięty
hann06

boże... ty tak na serio? To jeden z najgłupszych filmów! Nie da się tego oglądać, dałam 1

ocenił(a) film na 7

Mi się film bardzo podobał, jeden z moich ulubionych :) 10/10
a co do Nieodebranego Połączenie i Nienarodzonego... hmmm... Nienarodzony nawet dobry, ale nieodebrane połączenie porażka..

ocenił(a) film na 3
Lonely

Film bardzo ale to bardzo przecietny. Bez fabuły, bo bieganie caly film po domu raczej fabula jest marna. I moze nie byloby az tak zle, gdyby nie ta przewidywalnosc do bolu. Film dla tych, ktorzy dopiero zaczynaja ogladac film w swoim zyciu, bo niczym nowym nie zaskakuje. Ogladac tylko gdy sie Wam bardzo nudzi:)

nunx

Heh i to powiedziałabym, że niewskazane bo film ten sam w sobie też nudzi. Więc chyba tylko po to żeby zasnąć...

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

Właśnie oglądnęłam film i bardzo mi się podobał
zwłaszcza ostatnia scena kiedy zamyka drzwi, i widać go w lustrze

ocenił(a) film na 7

O gustach się nie dyskutuje. Ja dałam 7/10 bo film mimo wszystko mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones