PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529}

Kiler

7,7 456 981
ocen
7,7 10 1 456981
6,9 39
ocen krytyków
Kiler
powrót do forum filmu Kiler

Bardzo lubie "Kilera" Machulskiego. Doszedłem jednak do wniosku że jest w nim pewne niedopowiedzenie. A mianowicie: Wąski mówi w samochodzie Kilera, tuż po tym jak Ryba przyszykował obławę na Jurka, a ten skapował że Wąski jest komfidentem, że powie Rybie że będzie zadyma na lotnisku, tzn. Siara zderzy się z Lipskim. No i wlaśnie. Wąski wiedział że Siara odbił Kilera poto żeby ten zlikwidował Lipskiego, więc Wąski mógł od Siary dowiedzieć się, na polecenie Ryby, gdzie ten ma mete. Jednak skąd wiedział że Lipski też przyjedzie na lotnisko skoro ten miał być martwy na polecenie Siary. Wynika z
tego że Wąski, nie wiem, śledził Kilera i dowiedział się że ten nie zlikwidował Lipskiego? Dlatego tez powiedział o zadymie Rybie? Możliwe że za bardzo kombinuje, ale ostatnio nie daje mi to spokoju, więc czekam na to co wy o tym sądzicie.

ocenił(a) film na 7
Tagi

Może po prostu Wąski nie był takim durniem na jakiego wyglądał...

ocenił(a) film na 9
Tagi

"no i co myślałeś siara, że będziesz mógl mnie wiecznie poniżać ? że będę wiecznie twoim popychlem, tak? że będziesz mógł mnie kopać w dupę, a ja nic?! miarka sie przebrała, przejmuję złoto i władzę nad miastem... no, i kto jest debeściak ? "

to tekst z 2 kilera, ale świadczy o tym, że wąski swój plan posiadał i choć nie zrealizował go w pierwszej części ( bo zadyma była na ślepe naboje) to czekał, czekał, aż się doczekał.. swoich 2 minut bossowania polskim światem przestępczym :)

Tagi

Akcja z samochodem, Rybą nad Wisłą. Wiesz że mogę wrzucić 2, następnie 3. Wolski ooo przypomniałem sobie też pokazuje że Wolski też wiedział dużo więcej niż sam gadał. Kapując m.in. metę Kilera.
Wolski grał nic niewiedzącego, a zarazem bardzo dużo wiedzącego

slawek80_2

O stary, jaki odkop sprzed 9 lat :D Moim zdaniem to Wąski mógł śledzić kilera bo w sumie na końcu drugiej części wychodzi z niego "debeściak" :)

ocenił(a) film na 10
slawek80_2

Wolski?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones