PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529}

Kiler

7,7 457 043
oceny
7,7 10 1 457043
6,9 39
ocen krytyków
Kiler
powrót do forum filmu Kiler

10/10

ocenił(a) film na 10

kurcze ludzie mam 14 lat , ale kocham ten film. Wychowalem sie nad nim od dziecka miałem 9 lat gdy pierwszy raz go zobaczyłem :D ! Kocham :D

ocenił(a) film na 8
swdsw

Tak, świetny film, ale nie dostał ode mnie 10/10 z 2 powodów... Pierwszy punkt za muzykę, która była naprawdę słaba...
a drugi - jak się śmiałem wylałem 0,5 więc niedosyt pozostał ;/

ocenił(a) film na 10
Cililing

No muzyka . Mi przypadła do gustu jedna piosenka . choć słucham tylko hip hop to piosenka "już tylko killer" Przypadła mi do gustu . A tego 0,5 Żałowałeś co ? :D

ocenił(a) film na 8
swdsw

Nawet nie wiesz jaka trauma mi po tym pozostała : /

ocenił(a) film na 10
Cililing

No przykro mi :<

Cililing

Musisz o tym porozmawiać ze swoim terapeutą, bo to na prawdę bardzo mocno może się na Tobie odbić i na Twoim zdrowiu psychicznym, a terapeuta może będzie miał akurat w barku jakieś dobre 0,7 i sobie razem machniecie :D Przemyśl to..

ocenił(a) film na 8
Tokar2

No aż się nasuwa "Chce Pan o tym porozmawiać " :D A co do muzyki,dla mnie znak rozpoznawczy tego filmu,mi przypadła ale to tylko moje zdanie.

Kuba1812_1996

oj,Kubuś,nie tylko twoje,twój imiennik rządzi!!!!!!!!!

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones