PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529}

Kiler

7,7 456 411
ocen
7,7 10 1 456411
6,9 39
ocen krytyków
Kiler
powrót do forum filmu Kiler

OK 

ocenił(a) film na 5

Na filmie da się nawet pośmiać, wiele tekstów jest naprawdę zabawnych, ale to już nie ten poziom, co w poprzednich filmach Machulskiego, jest za bardzo głupkowaty, bardziej infantylny i w ogóle jakoś wszystko nie jest już tak dobrze zrobione. Właściwie od tego filmu polskie komedie zaczęły się staczać, a teraz mamy, to co mamy. Film jest OK, ale od twórcy genialnego dla mnie "Vabanku" (obie części są niesamowite) spodziewałem się czegoś lepszego.

Goro_Gondo

killer jest jeszcze OK, bardziej rozczarowuje mnie Killerów 2

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

Vabank to były zupełnie inne czasy,Kiler absolutnie trzyma poziom.jest inny ale nie gorszy.Dwójka była niepotrzebna i wyszła dużo słabsza(podobnie jak Vabank 2).

Goro_Gondo

Tak niby film fajny ale jak dla mnie o wile nizszy poziom niz Vabanki, Seksmisja czy Kingsajz, kilka poziomow nizej...

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

To jest po prostu inny humor. Owszem jest trochę bardziej ,prostacki' i mniej wyrafinowany ale też pokazuje realia czasów współczesnych i to jacy sa ludzie.Kiedyś polski humor byl bardziej taktowny, kulturalny i opierał się na innych realiach. W dzisiejszych czasach ludzie sa inni i ,Killer' dobrze to pokazuje. Pogoń za pieniądzem, karierą, ,lansiarstwem'. Po prostu nasmiewa sie ze współczesnych polaków którzy sa jacy są

Goro_Gondo

No niestety po latach średnio wciąga niż x lat temu choć fajnie popatrzeć jak wszyscy są młodsi.

Goro_Gondo

Ten film już wtedy mnie żenował, a teraz .no cóż

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones