PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529}

Kiler

7,7 456 372
oceny
7,7 10 1 456372
6,9 39
ocen krytyków
Kiler
powrót do forum filmu Kiler

Tylko Kożuchowska jest wkurzająca...

radeonn

Zupełnie nie pasuje tutaj.

ocenił(a) film na 5
radeonn

Dokładnie , Kożuchowska beznadziejna . Jak zawsze .

ocenił(a) film na 8
radeonn

Cóż w miarę dała radę, ale i tak już wtedy była wkurzająca, a z czasem coraz gorzej z tą jej manierą. Na plus jedynie to, że była atrakcyjniejsza, bo teraz wygląda jak jakaś lisica czy wydra, bardzo antypatyczna.

ocenił(a) film na 7
chemas

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 9
radeonn

A moim zdaniem była taka jaka miała być jej postać. Dla mnie jej rola zasługuje na +.

ocenił(a) film na 10
Immortal_Stasin

moim też.

radeonn

Przed chwilą oglądałem ten film z tatą na yt i powiem ci że w tych włosach wyglądała super.

radeonn

Co tu dużo mówić . Kobieta sama nie dawno stwierdziła , że nie czuje się bezpiecznie w Polsce..... bo nie ma demokracji .
Sami oceńcie....Ona tylko nadawała się na Hankę i to powinno wystarczyć - nam wszystkim jeśli chodzi o aktorstwo.

użytkownik usunięty
radeonn

Nie no Dzień Świra to też wielka komedia,a raczej tragikomiedia

ocenił(a) film na 9
radeonn

Uważam, że jest tutaj fajna.

ocenił(a) film na 10
radeonn

Ma dobrą rolę więc czemu nie.

ocenił(a) film na 8
radeonn

A mi się tutaj podobała jej gra i rola, no ale faktycznie dużo też zmienia wygląd w odbiorze

ocenił(a) film na 8
radeonn

Ten film się nie starzeje i chyba zawsze będzie tak samo bawił.

ocenił(a) film na 10
radeonn

E tam, w Kilerze jeszcze nie była wkurzająca :)

ocenił(a) film na 10
radeonn

Uważam, że będąc bardzo dobrą aktorką, ale młodziutką, zagrała wtedy jeszcze bez doświadczenia, i nawiązując do optyki - jej gra była niezbyt "wyostrzona", pod względem "aktorskich dioptrii" niezbyt dobrze wyskalowana. Chociaż... gdy po raz pierwszy widziałem "Kilera" miałem do niej krytyczny stosunek, gdy drugi raz - bardziej doceniłem jej rolę. A już w "Kilerów 2-óch" była świetna. Miałem myśl: a gdyby do roli Ewy dać Fraszyńską, natomiast do roli Aldony Lipskiej Kożuchowską? Ale jednak podkreślam, Kożuchowska w sequelu "Kilera" była już idealnie wymierzona do roli, "wyskalowana".

Przy okazji Fraszyńskiej - grała w "Kilerów 2-óch" fantastycznie! Rola Aldony była z założenia przesadna, wręcz satyryczna, karykaturalna, ale w wykonaniu Fraszyńskiej wirtuozerska, podana z gustem, wyczuciem. Gdy Machulski ma wzloty swojego geniuszu, wydobywa z aktorów talent do reszty, oni błyszczą - jak u Wajdy, Zanussiego, Kieślowskiego.

radeonn

Mnie bardziej wkurzała Figura .

ocenił(a) film na 9
radeonn

Też mi się nie podobała, ale po czasie uznaje że taka właśnie miała być

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones