PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33200}

Kill Bill

Kill Bill: Vol. 1
7,4 377 804
oceny
7,4 10 1 377804
7,5 43
oceny krytyków
Kill Bill
powrót do forum filmu Kill Bill

Muzyka w tym filmie to drugi bohater. Od pierwszego seansu tego filmu bardzo mi się podobała. Część drugą widziałem tylko raz i w porównaniu z vol.1 podobała mi się mniej. Ale przyjdzie czas na ponowne obejrzenie vol.2 i kto wie ... na filmweb na chwilę obecną dójka oceniana jest ciut wyżej,
Tarantino bawi sie tu konwencjami , obrazem, dialogami , przy tym bywa i zabawnie , i melodramatycznie , i kryminalnie, i krwawo, itd. itd. - nie jest łatwo zrobić coś złozone z tylu "klisz" a jednak spójne i wciągajace.

ocenił(a) film na 1
manekshow

Nadal się plujesz ośle. Nudny już jesteś.

ocenił(a) film na 9
pawel_nowakk

Ja się prymitywie nie pluję tylko piętnuję twoją głupotę.

ocenił(a) film na 1
manekshow

Piętnować łebku to trzeba twój kretynizm.

ocenił(a) film na 9
pawel_nowakk

Nie pisz do mnie "łebku" prymitywie bo mógłbym być twoim ojcem. Wiem, jesteś debilem, nie rozumiesz...

ocenił(a) film na 1
manekshow

Jesteś posranym imbecylem, który nie rozumie tego jak bardzo jest głupi.

ocenił(a) film na 9
pawel_nowakk

Przecież to ty błyszczysz tutaj swoją głupotą i to ty się skompromitowałeś żałosny prymitywie. Dobrze o tym wiesz tylko twój debilizm nie pozwala ci się do tego przyznać. Ja nie jestem głupi, rozumiem sztukę filmową i nigdy nie dam genialnemu filmowi oceny "1" tylko dlatego że mi się nie podobał. Opera też mi się nie podoba ale szanuję ją jako sztukę. Ty jesteś niedorozwinięty i ograniczony umysłowo i tego nie rozumiesz. Intelektualny impotencie, to że będziesz mi tutaj podpisywał na każdy mój post nie zmieni faktu że jesteś niedorobiony.

ocenił(a) film na 1
manekshow

Ciągle się plujesz gnojku i tyle. Ale co ja oczekuję od totalnego imbecyla.

ocenił(a) film na 9
pawel_nowakk

Powtarzam przygłupie, gnojkiem jesteś tutaj tylko i wyłącznie ty. Widać to po twoim zachowaniu jak na dłoni. Dorośnij, zmądrzej to pogadamy. Póki co masz w głowie kupę. Włącz sobie arcydzieło filmowe (ocena 10 to arcydzieło) pod tytułem "Wasabi - Hubert zawodowiec". Jełopie, nawet mi cię trochę żal.

ocenił(a) film na 1
manekshow

Powtarzasz się ty skończony kretynie. Nudny jesteś i żałosny.

ocenił(a) film na 9
pawel_nowakk

Przygłupie, możesz mi merytorycznie napisać dlaczego oceniłeś Wasabiego na dychę? Ciekaw jestem głupia głowo...ciekaw jestem czym się kierowałeś aby ocenić w ten sposób podrzędną komedyjkę jakich są setki i nadać jej status ARCYDZIEŁA. Napisz też dlaczego według twojej pustej makówki film "Kill Bill" jest gorszy od filmu "Gulczas, a jak myślisz?" Potrafisz to zrobić przygłupie czy za trudne? Przecież jak się coś ocenia to powinno się umieć uzasadnić dlaczego tak się właśnie oceniło no chyba że jest się taką tępą dzidą jak ty i ocenia się tylko po to żeby hejtować genialny film...czekam parasolu na twoją wyczerpującą odpowiedź.

ocenił(a) film na 1
manekshow

Nadal się plujesz imbecylu. Twój upośledzony łeb nawet nie wie kiedy skończyć.

ocenił(a) film na 9
pawel_nowakk

Fascynuje mnie twoja głupota lecz będę ją tutaj piętnował. Kretyni tacy jak ty powinni mieć zakaz oceny filmów bo to nie ocena tylko hejt.

ocenił(a) film na 1
manekshow

Nie pogrążaj się pustaku jeszcze bardziej.
Twoje wrodzone bezmózgowie to jednak nic śmiesznego.

ocenił(a) film na 9
pawel_nowakk

Jesteś debilem i najlepsze i najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że ty o tym wiesz. Pisz więcej przygłupie, mam z ciebie bekę, jednak głupota potrafi być zabawna. Czekam na twoje kolejne wypociny, nie zawiedź mnie.

ocenił(a) film na 1
manekshow

Jesteś urodzonym imbecylem, więc powinienem dać ci spokój, ale za bardzo mnie rozbawiasz, więc podrażnię się jeszcze z tobą. Reagujesz jak pies, gdy ktoś macha mu kiełbasą koło pyska.
Czekam aż zaszczekasz znowu.
No szybko.

ocenił(a) film na 9
pawel_nowakk

No właśnie jest na odwrót i cieszę się że to dostrzegasz mimo swojego wrodzonego debilizmu. Dokładnie skopiowałeś moją myśl tylko ubrałeś ją w inne słowa. Świadczy to o tym jak bardzo jesteś upośledzony i ograniczony umysłowo. Brak takiego słowa w języku polskim które potrafiłoby opisać twoją głupotę. Konwersacja z takim dnem jak ty nie ma sensu, jest takie powiedzenie aby nie dyskutować z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Jesteś zerem prymitywie, im wcześniej do dostrzeżesz tym lepiej dla ciebie.

ocenił(a) film na 1
manekshow

Dobrze reagujesz kundelku. Twój wrodzony kretynizm ci to ułatwia.
Nie złość się tak, bo zaraz całkiem eksploduje ta kupa w twojej głowie i o jednego imbecyla będzie mniej :D

ocenił(a) film na 9
pawel_nowakk

Odsyłam cię przygłupie do przytoczonego przeze mnie powiedzenia. Dlatego też nie będę się zniżał do twojego rynsztokowego poziomu.

ocenił(a) film na 1
manekshow

Przygłup to ciebie robił.

ocenił(a) film na 9
pawel_nowakk

Odsyłam cię przygłupie do przytoczonego przeze mnie powiedzenia. Dlatego też nie będę się zniżał do twojego rynsztokowego poziomu.

ocenił(a) film na 10
armarange

Zdecydowanie zgadzam się z tematem muzyki, słucham szcieżki dźwiękowej tego filmu non stop i mi się nie znudziła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones