PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495101}
5,5 2 283
oceny
5,5 10 1 2283
Killing Machine
powrót do forum filmu Killing Machine

myślałem, że to będzie kolejny schematyczny bylejaki kicz. A tu o dziwo tak nie było - fabuła dosyć nieszablonowa ( oczywiście jak na kino akcji), bohater główny nie jest taki moim zdaniem czarno- biały, ale ma odcienie szarości. Dolph też myślę że się nieźle spisał, i jako aktor, i reżyser. Ujęcia też dobrze zrobione, zwłaszcza np. jego wspomnienia z czasów, gdy służył w KGB. Ogólnie, na tle temu podobnych produkcji film się wyróżnia, i czas poświęcony na jego obejrzenie nie uważam za stracony.

ocenił(a) film na 6
jedrek32

dokładnie
nie żałuje czasu spędzonego przed TV
Dolph jest inteligentny i grał w nie jednym filmie tego rodzaju. Odfiltrował co było w nich złe, dodał coś od siebie i wyszło całkiem niezłe kino akcji.

ocenił(a) film na 7
mr_freeman

Zgadza się, swoją drogą przecież głupek nie studiowałby na MIT. Moim zdanie Dolph obok Stallone'a, Schwarzeneggera, Van Damma itp. zawsze będzie nieodzowną częścią kina sensacyjnego. A rola w ,,Punisherze'', da mu sądzę miejsce w annałach kinematografii, tak jak np ,,Rambo'' i ,,Rocky'' Stallone, albo ,,Terminator'' Arnoldowi. Trzeba też umieć docenić kunszt aktorów kina akcji, a wydaje mi się, że oni obok komików są niedoceniani, traktowani przez widzów z rezerwą, a na pierwszy plan zawsze idą osoby odrywający role w ,, ambitnych'' filmach.

ocenił(a) film na 7
jedrek32

Mądrze prawisz
Ja jeszcze dorzucę Stevena Seagala Jackie Chana i Jasona Stathama

ocenił(a) film na 10
jedrek32

Mnie również ten film pozytywnie zaskoczył, dobre kino akcji w sam raz na piątkowe lub sobotnie popołudnie.

LilPeneros

Spoko film

ocenił(a) film na 8
jedrek32

Jak dla mnie jeden z lepszych filmów Dolpha (szczególnie z nowszych produkcji). Dałam 8. Może ciut zawyżona ale mam sentyment do tego aktora. No i film mi się podoba. Myślę, że z przyjemnością jeszcze raz go obejrzę. Solidna dawka kina sensacyjnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones