PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785625}
5,6 2 745
ocen
5,6 10 1 2745
Kin. Zabójcza broń
powrót do forum filmu Kin. Zabójcza broń

6/10 nawet ciekawy

ocenił(a) film na 6

Historia jest dosc prosta, ale równiez tajemnicza, dzieki czemu troche wciaga. Od strony technicznej obraz przedstwia sie dobrze - dobre efekty, dzwiek i muzyka. Mi osobiscie brakuje troche wiecej akcji, za duzo jest przegadanych scen. Film w sam raz na raz, nic szczegolnego, ale polecam... 6/10

Bambim

Całkowicie się zgadzam. Niby spoko, ale przez większość czasu wiało nudą i dopiero pod koniec robi się bardziej dynamicznie. Ogólnie pomysł ciekawy, gra aktorska też całkiem dobra, ale brakowało tej akcji i może też jakiegoś klimatu, emocji... Sama nie wiem jak go ocenić, waham się pomiędzy 5 a 6

ocenił(a) film na 5
Bambim

Racja. Było sporo scen, gdzie można było wykręcić coś zabawnego, dla ożywienia obrazu. Zbyt pompatyczny ten film, a już zakończenie (deus ex machina) takie, ze szkoda gadać.

Widzów bawi, gdy źli obrywają a przy tym zostają skompromitowani (Tarantino opiera swoje filmy na tej regule).

ocenił(a) film na 6
Bambim

można obejrzeć. Tylko to bardziej dramat sensacyjny niż sci-fi. Ale mam pytanie: Co oznacza tytuł KIN ?

ocenił(a) film na 8
conneryfan

KIN tak nazywa się ta broń chyba ? tak wywnioskowałem z początku filmu. Ewentualnie tak się nazywają ci niby obcy.

ocenił(a) film na 6
vnsfdg2

Hmm nie pamiętam aby gdziekolwiek w filmie było mówione, że znaleziona broń to właśnie tytułowy kin. Podczas całego seansu nie znalazłem żadnej wzmianki do tego, skąd wziął się tytuł filmu. Co do samego Kina to na olbrzymi plus należy zapisać fenomenalnie odegrania rolę Jamesa Franco. Na prawdę koleś dał popis. Na minus zapisałbym dluzyzny fabularne i trochę zbyt kiepsko wymyslonych prawowitych właścicieli owej broni(chodzi o re dwa ni to roboty ni cyborgi). Wyglądali zbyt... śmieszne, choć same sceny z ich udziałem bardzo dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones