PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815978}

King's Man: Pierwsza misja

The King's Man
6,1 27 826
ocen
6,1 10 1 27826
5,2 16
ocen krytyków
King's Man: Pierwsza misja
powrót do forum filmu King's Man: Pierwsza misja

Cienizna

ocenił(a) film na 2

Druga część pokazała, że brakuje kompletnie pomysłu by rozwinąć te serie,a trzecia wbiła gwoźdz do trumny. Niestety film od poczatku pikuje tak strasznie ( obrzydliwa scena leczenia nogi przez Rasputina byla na poziomie debilnych filmów dla ameb umysłowych "hyhy lizanko) ze az zęby bolą,aktorsko poziom polskich kabareciarzy,scenariusz pisany na kolanie przez Jasia Fasolę. Niestety klapa po calej linii,juz chyba tylko nowy Matrix przebija ten pazdzierz.

ocenił(a) film na 6
Makael

A jak dla mnie o niebo lepiej niz zenujaã druga czesc.Fajne postacie,sceny akcji no i niezawodny Ralph.

ocenił(a) film na 7
aronn

Zgadzam się że lepsza niż 2 cześć ,może nawet i lepsza od pierwszej chodź trochę już minęło od obejrzenia pierwszej... tak czy siak to jak zginał Synalek trochę lipa - zawiodłem się na nim ;p Jeśli miał zginąć to już wolał bym żeby zginał od kuli ze strony niemiec....

sprosnyelf

No ta scena miała akurat zaskoczyć widza. ;)

Makael

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

ocenił(a) film na 7
Makael

Chyba inny film oglądałeś. Film równie dobry jak dwie poprzednie części. Ale jak ktoś ma kija w tyłku to co się spodziewać

ocenił(a) film na 2
ColeTurner_2

Oceniłeś syf typu Gierek na 7 czy Sonic na 8 i Ty mnie pouczasz odnośnie filmów? już wolę mieć kija w dupie, niż takie bezguście.

ocenił(a) film na 7
Makael

No tak się składa że na filmach się znam. Co nie można powiedzieć o tobie. I tak będę pouczać bo jak ktoś się nie zna a wypowiada to trzeba

ocenił(a) film na 7
Makael

Zresztą to ty nie masz gustu oceniając ricki i morty na 10 xd weź się nie kompromituj

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
ColeTurner_2

powiedział kretyn dający 10/10 102 dalmatyńczykom haha

Makael

Ja się tu nie zgodzę :)
Aktorstwo Polaków jest jedynie dobre w filmach z przekleństwami i na tym się kończy. Oczywiście to sarkazm. Nie jest tragiczny, ale jest gorszy niż poprzednie części. Autor scenariuszy chciał ukazać w miarę spójna historie co może nie do końca wyszło i brakuje elementów spójnych, ale nie jest też to aż tak złe :)

Makael

Pierwsza część była gówniarska, druga - bestialska. Ani śladu dżentelmena. Nie ubiór zdobi człowieka. A przynajmniej nie tylko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones