PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743496}

Kingsman: Złoty Krąg

Kingsman: The Golden Circle
6,8 100 062
oceny
6,8 10 1 100062
6,0 21
ocen krytyków
Kingsman: Złoty Krąg
powrót do forum filmu Kingsman: Złoty Krąg

Kingsman: Złoty Krąg zdradza wszelkie cechy kasowej kontynuacji: jest więcej, głośniej, efektowniej i szybciej. Tyle że bez Sofii Boutelli. I o kilkadziesiąt minut za długo.

Recenzja: http://www.mechaniczna-kulturacja.pl/2017/09/recenzja-filmu-kingsman-zoty-krag.h tml

ocenił(a) film na 7
Recenzje_Simona

Bardziej mnie zachęcic nie mogłeś! :D

ocenił(a) film na 5
Recenzje_Simona

Tak jak napisałeś - "zdradza wszelkie cechy kasowej kontynuacji" z typowymi dla kasowej kontynuacji następstwami - niestety tragicznymi. Film ma dużo nawiązań do części pierwszej, jednakże są one tak irracjonalne, bezsensowne i niedorzeczne, że momentami oglądanie go staje się torturą. Nie będę spoilerował, kto ma ochotę niech zobaczy sam. "Jest więcej, głośniej, efektowniej i szybciej", ale za to dużo gorzej nawet w aspekcie efektów specjalnych, które wyszły momentami żenująco słabo (pierwsza scena pościgu).

Jedynka to był fajny pastisz i szydera z filmów szpiegowskich. Dwójka jest przekombinowana i zrobiona momentami mocno na siłę.

ocenił(a) film na 6
Navi86

"Jest więcej, głośniej, efektowniej i szybciej" i to właśnie przyczyna przez którą sequel wyraźnie odstaje od poprzednika. Był to, jak to napisał mój przedmówca, fajny pastisz i szydera z filmów szpiegowskich, moim zdaniem idealnie wyważona, lecz balansująca na cienkiej granicy, która w kontynuacji została niestety wyraźnie przekroczona. Nie czuć już tej frajdy przy oglądaniu. Film jest zbyt długi, jeszcze dłuższy niż jedynka, w pewnym momencie wdziera się nuda i zmęczenie materiału. W niektórych scenach słabe i sztuczne efekty specjalne. Do tego dochodzi fakt, że w przypadku “Tajnych Służb” nie miałem żadnych oczekiwań co dodatkowo poprawiało ogólne wrażenia po seansie. Jeśli poprzednia część nie przypadła Ci do gustu to tutaj zdecydowanie nie masz czego szukać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones