Kiss Kiss Bang Bang

2005 1 godz. 43 min.
6,9 40 210
ocen
6,9 10 40210
17 596
chce zobaczyć
7,7 10
ocen krytyków
{"rate":7.7,"count":10}
{"type":"film","id":140851,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kiss+Kiss+Bang+Bang-2005-140851/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kiss Kiss Bang Bang
  • pcsik ocenił(a) ten film na: 1

Dla mnie totalne nieporozumienie. Narracja bohatera (nawet nie pamiętam jak miał na imię) to pogoń za wymuszonym dowcipem. Val Kilmer sztywny i spięty. Kilka razy się uśmiechnąłem w trakcie oglądania filmu a po seansie odłożłem go na półkę "Prezenty dla nielubianych znajomych"

• kurczak_5 ocenił(a) ten film na: 8

pcsik Widać, że niedokładnie oglądałeś ;) Trzeba się trochę wczuć.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• pcsik ocenił(a) ten film na: 1

Mothyff a mówiła mi mama - "nie rusz gówna bo zacznie śmierdzieć..."
    i w ten głupi i nieodpowiedzialny sposób popsułem sobie całą zabawę, którą miałem z portalu filmweb.pl
    schował się za zasłoną internetu ( bo umożliwia mu anonimowowść) i będzie teraz chodził moim tropem i puszczał bąki, troll popaprany

mam prośbę, jeśli stać cię na to, smutny, niedoceniany człowieku, to idź sobie swoim szlakiem życiowym
    i odczep się ode mnie bo zgłoszę twoje trollowanie do filmwebu
    ja tu jestem po to że mam radość z możliwości dyskutowania z innymi użytkownikami o filmach
    jeśli ty masz radość z wyzywania innych to lepiej idź sobie i nie wracaj

a jak szukasz sensacji lub bijatyki to idź na stadion, tam potrzebują niewyżytych złośliwców

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• djrav77 ocenił(a) ten film na: 7

pcsik Akurat tak się składa, że to chyba jedna z najlepszych ról Vala Kilmera w jego karierze.
    Ja tam się uśmiałem, a rzadko mi się zdarza na komediach, które mam to ''szczęście'' ostatnio dotykać. Po części satyra na świat wielkiego Hollywood. Jakże inna od tych sztucznych i robionych na siłę komedyjek młodzieżowych czy psuedoromantycznych. To całkiem inny świat z którego na prawdę można się pośmiać. Najlepsze oprócz zawiłej intrygi i tak są rozmowy, a zwłaszcza te pomiędzy Gay'em ,a Harrym. Takie gorzkie ,ale prawdziwe i zabawne. Każdy lubi co innego. Ale prawdą jest, że Ty chyba jeszcze nie widziałeś komedii ,która na prawdę zasługuje na ''sztukę''?

• Kwysocki ocenił(a) ten film na: 3

pcsik Straszny gniot. Dotrzymałem do końca z szacunku do obsady, ale żałuję. Humor pisany na siłę, oscyluje w okolicy dna. Scenariusz też bezsensowny, nie wzbudza za grosz ciekawości widza. Akcja może i wartka, ale nie da się pozbyć wrażenia, że film się po prostu nie udał, a trzeba było go dokończyć bo box office czeka - wszystko na siłę. Do Przekrętu, Porachunków (z których film próbuje czerpać) nie da się go porównać. Jak ktoś obejrzy 30 minut i się rozczaruje poziomem, polecam przerwać i zabrać się za odkurzanie dywanu w salonie - da więcej frajdy.

• Riczard20 ocenił(a) ten film na: 7

pcsik Ja wczoraj obejrzałem w telewizji i mi się podobał. Fajna komedia, były momenty które śmieszyły no i bardzo dobra główna obsada, przynajmniej ze względu na nich warto obejrzeć ten film.

• pcsik 1 bym nie dała, bo 1 dawałam dużo dużo gorszym filmom. Natomiast rozumiem Cię, bo też odniosłam wrażenie, że Val Kilmer był jakiś spięty (nie wiem, jak można pisać, że to była jego najlepsza rola... - patrz. 2 komentarz) i jak dla mnie w tym filmie było za dużo paplaniny. Dokładnie tak jak piszesz - wyglądało to na desperacką pogoń za dowcipem. Film ratował przeuroczy i przystojny Robert Downey Jr. i dlatego daję 6/10. Film ogólnie do pooglądania, ale zdecydowanie na jeden raz. Jako akcja całkiem niezły, jako kryminał słabizna, bo nie wiadomo o co chodzi, wątek jest nieciekawy i nie trzyma się kupy, a jako komedia cóż, momentami było śmiesznie ale jak pisałam w innym wątku - dla mnie ten film był zdecydowanie przegadany. Tylko gadanie, gadanie i gadanie a jakby tego było mało to wcisnęli tam jeszcze narratora, który gadał, gadał i gadał.

• Ipog ocenił(a) ten film na: 9

pcsik A ja daję 9. Trafiłem na ten film przypadkiem i szkoda ze tak pozno. Nawet na typowych komediach nie śmieję się tak jak na tym filmie. Na pewno ma jakieś mankamenty, ale dla mnie świetna rozrywka na wieczór

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

pcsik Kilmer zagrał z bardzo dużym luzem przecież.

• Waginny_Aborto ocenił(a) ten film na: 7

SchrodingersKatze?
    Gość z takim nickiem musi być gejem!

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 7

Waginny_Aborto Albo neonazistowskim śmieciem.

• aplauz ocenił(a) ten film na: 3

pcsik Ten film to straszny gniot.

• pcsik Z żalem się zgadzam.

• szalony.poduszkowiec ocenił(a) ten film na: 10

pcsik dla takich gosci jak ty filmweb powinien byc zablokowany... nie mowie zebys sie troche pouczyl ale chociaz wczul w film. Val Kilmer zagral tak jak mial zagrac. Nie byl spiety - jego postac taka byla(sic!). Punktacja na Filmwebie powinna byc zmieniona. Nie moze byc tak ze wraca sobie gosc do domu po pracy kupuje czteropak i zasypia na filmie i daje mu 1. To odstrasza innych przed obejrzeniem

• arko1981 ocenił(a) ten film na: 4

pcsik popieram, wczoraj "udało" mnie się zobaczyć to arcydzieło, wymuszone i denerwujące żarty, film wyglada jakby był zrobiony na siłę. 4/10

• Goldencar ocenił(a) ten film na: 3

arko1981 Nie wiem jak taki film może mieć taka ocenę ? Dla mnie był strasznie denerwujący , historia nic a nic nie ciekawa.

• Goldencar znowu gimbusy dorwaly sie do internetu.