PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34361}

Kite

6,6 803
oceny
6,6 10 1 803
Kite
powrót do forum filmu Kite

"już tylko killer..."

ocenił(a) film na 9

Młodociani killerzy- czemu nie :) Zabójstwa, krew, broń, "miłość", denerwujący facet- ot co tygryski lubią najbardziej :) Anime (mimo, że trochę podchodzi mi w niektórych momentach pod hentai) posiada całkiem ciekawą akcję. Muzyka mi trochę nie pasuje, ale to dość drobny szczegół przy tak dobrze skonstruowanych postaciach. Najbardziej zaskoczył mnie koniec tej historii: tamta mała dziewczyna zabija go (dobra rozumien pobić, ale zabić za zniszczenie piłki do kosza- to już przesada, a może ona również była killerem, to by było ciekawe). Ogólnie filmik przeznaczony dla trochę starszego towarzystwa :) Polecam

ocenił(a) film na 9
TIGRA

hentai?
to właśnie końcówka filmu jest tutaj najważniejsza, to ona jest całym podsumowaniem. Z pewnością nie jest to hentai, ponieważ sceny z erotyzmem są jedynie podkreśleniem fabuły, beznadziejnej i dramatycznej sytuacji głównej bohaterki. Niestety w niektórych miejscach film jest poważnie naciągany, mimo to warto oglądnąć, ponieważ ten film pozostaje jeszcze na długo w pamięci

ocenił(a) film na 9
pirania

zgoda
ale wiesz: ta scena gdy zostaje ona gwałcona na oczach tego chłopaka- no wybacz ale mam mieszane uczucia . Film, jasne wart jest obejrzenia. Nie mogę się tylko połapać w tej małej dziewczynce, która zabija go na końcu :>>

użytkownik usunięty
TIGRA

hmm
Podaj mi swój adres domowy to pokażę Ci na czym to polega ;)
Ona go zabiła, bo miała taki rozkaz. Jeśli Kite nie będzie zabijać, to znajdzie się ktoś inny na jej miejsce np taka mała dziewczyna. Śmierć tego chłopaka miała uwydatnić beznadziejność życia Kite, cały film przedstawia sytuację, z której ona chce się wyrwać, to jest walka o lepszy byt, walka z samym sobą. Co do gwałtu... oglądałeś ninja scroll? Tam też są sceny niczego sobie, a jakoś nikt nie powiedział, że to hentai. Wyobraź sobie, jakie on musiał mieć uczucia, gdy gwałcono jego ukochaną, to raczej o to chodziło, sam gwałt nie był aż tak ważny

ocenił(a) film na 3

Kite to nie jedyny film, w którym przedstawiona została scena gwałtu, i bynajmniej nie zawsze stosuję się przy takie "efekty wizualne". Ja osobiście uważam, że nie muszę oglądać tylu szczegółów anatomicznych, by pojąć dramatyzm sytuacji...

Dla mnie film ten nie jest oczywiście hentaiem, ale w niektórych scenach twórcy ewidentnie przegięli....

ocenił(a) film na 5
Martinezzz

Zgadzam się z tobą. Te sceny mogły być po prostu zasugerowane a nie pokazane w tak obsceniczny sposób. Wg mnie te sceny trochę psują posmak jaki zostawia film już po obejrzeniu.

ocenił(a) film na 8
TIGRA

mala dziewczynka - to kolejny killer(akai planujac zabojstwo oburiego mowi ze maja juz zastepstwo na jego miejsce) - ta dziewczynke

TIGRA

Mógł by mi ktoś podać link do tego filmu (za darmo)

ocenił(a) film na 9
Szoou

na stronie nyan. skanlacje. pl masz za darmo po polsku w HD.

ocenił(a) film na 9
TIGRA

tyle że on nie umiera, na koniec słychać kroki, jest to zakończenie otwarte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones