PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6769}
7,0 419
ocen
7,0 10 1 419
Klakier
powrót do forum filmu Klakier

moim skromnym zdaniem...
Bajor w każdym z filmów, jakie widziałam (od Medium przez Alchemika aż po Quo Vadis) pokazał klasę aktorską i wspaniały warsztat, ale w tym filmie to chyba przerósł samego siebie...
idealna rola dla niego,
a poruszana tematyka i forma, w jakiej cały film został zrobiony to po prostu majstersztyk!
szkoda, że juz takich filmów nie robią i wielka szkoda, że TAKIEGO aktora oglądamy w kinie raz na 10 lat przy okazji jakiejś superprodukcji albo drugoplanowej rólki w średniej komedii.
naprawdę szkoda...
reżyserzy, co z wami??

ocenił(a) film na 7

Michała Bajora kocham i jako aktora i jako wykonawcę, ale w tym filmie zachwycał mnie Włodzimierz Boruński i Zuzanna Łozińska.
"reżyserzy co z wami"- pytanie dobre, ale ja zadam jeszcze jedno - aktorzy młodych pokoleń co z wami? Czemu teraz kariere robi sie przez skandale i pozowanie do pisemek,czemu teraz wystarczy byc celebrytą zeby zostac aktorem, gdzie te piękne czasy kiedy aktorstwo było misją szerzenia kultury, kiedy aktorzy to byli ludzie wykształceni, ludzie z klasą, ludzie na poziomie, ludzie inteligentni...

ocenił(a) film na 3

Najgorszy film Kondratiuka jaki widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones