PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31280}

Kleopatra

Cleopatra
7,6 10 204
oceny
7,6 10 1 10204
Kleopatra
powrót do forum filmu Kleopatra

Wolą jakieś tureckie wypociny wtryniać.

ocenił(a) film na 8

Ten najazd tureckich produkcji w TVP jest zadziwiający, naprawdę to się ludziom tak podoba?

andre_

Widocznie tak. Jakby nie miały przynajmniej półtora milionowej frekwencji to by szybko te produkcje poznikały z TVP.

Przypomniały mi się lata 90 i jeszcze sam początek 2000 kiedy był wysyp tych seriali z Meksyku i Wenezueli na TVN. Ledwo jeden serial się skończył na drugi dzień następny się zaczynał.

W końcu moda na Turcję minie wcześniej czy później.

A co do Kleopatry to wszyscy to chyba znają już na pamięć.

użytkownik usunięty
wojtek40i4

Tak, tylko że w tych produkcjach z Brazylii czy Wenezueli, to chociaż jest jakieś życie i można się nawet trochę pośmiać z tych egzaltowanych Latynosek. A te Turasy to tak smęcą i tak przynudzają w tych swoich serialidłach, że aż chce się wyrzucić telewizor przez okno.

Dlatego człowiem stworzył Internet żeby mógł ogladać co chce i kiedy chce ale wtedy filmy i seriale tracą na wartości.

andre_

akurat ten srerial jest wloski

ocenił(a) film na 8
morwaxxx

Nie wiem, nie oglądam, odniosłem się do pierwszego wpisu. ;)

LOL, nie oglądam tego serialu bo tez czekałem na Kleopatre, ale przeciez to Włoski serial, nie jest trudno poznać.

No i masz. :) Ktoś z rządu chyba czyta Filmweb... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones