PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6783}

Klub samotnych serc sierżanta Pieprza

Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
6,6 585
ocen
6,6 10 1 585
Klub samotnych serc sierżanta Pieprza
powrót do forum filmu Klub samotnych serc sierżanta Pieprza

GDZIE MOZNA KUPIC TEN FILM?

użytkownik usunięty

Na poczatku lat 80-tych ogladalem ten film wielokrotnie w kinie.
Od tego czasu "sluch po nim zaginol".
A wielka szkoda, swietny film, super muzyka- szkoda, ze mamy taka luke ma rynku!
Za kazda informacje bede bardzo wdzieczny!
Pozdrawiam!
Artur D.

pamiętajmy, że jest jednak dostępny na DVD za granicą, a to oznacza, że można go kupić na aukcjach internetowych i, a jakże, pobrać z internetu.

ocenił(a) film na 5
mitom

A ja dostałam kopię od koleżanki i kurcze nie wiem skąd ona ją wzięła! Film kiepściutki, ale muzyka rekompensuje słabą fabułę.

Ewencja

Wreszcie obejrzałem.
Przyznaję - okropieństwo. Cuchnie kiczem.
Chciałbym powiedzieć, że muzyka mi to rekompensuje, jednak aranżacje piosenek i ich wykonanie są równie fatalne jak i cały film. No, nie licząc oczywiście The Aerosmith i "Come Together". Ale to niestety jedyny wyjątek.
Nie żyłem w czasach PRLu. Ten film dał mi do zrozumienia, jak bardzo odizolowani byliśmy od świata. Biedni byli dzisiejsi czterdziestopięciolatkowie, jeśli właśnie to było obiektem ich zachwytów. Ugh.

Ewencja

EWENCJA czy Ty masz ten film z dubbingiem ?? :)

Ewencja

Mogę Cię prosić abyś się odezwała na gg:2713096 lub na maila: nuska_19@o2.pl... Proszę.. bardzo zależy mi na tym filmie..

ocenił(a) film na 8

W tym filmie ważna jest muzyka.Sam film się trochę zestarzał.Szukałam tego filmu wiele lat w calej Europie i dopiero 4-ry lata temu kupiłam go na peryferiach Chicago.Mam sentyment do tego filmu choc nie wiem dlaczego,bo gra "aktorów" jest słaba,ale muzyka jest naważniejsza!!!

Film "chodzi" na DVD. Często okrojona ścieżka dźwiękowa do dwóch kanałów. Już teraz film jest dostępny ze ścieżką DD 5.1, a ja jeszcze kiedyś "dosztukowałem" sobie do filmu napisy PL :)
Czyli wszystko mam, czego trzeba przy oglądaniu właśnie tego obrazu, bo nie wyobrażam sobie lektora w takim filmie. A dźwięk jest na najwyższym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones