PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6783}

Klub samotnych serc sierżanta Pieprza

Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
6,6 586
ocen
6,6 10 1 586
Klub samotnych serc sierżanta Pieprza
powrót do forum filmu Klub samotnych serc sierżanta Pieprza

Wielka szkoda, ze w polsce nikt tego filmu nie sprzedaje. Sprowadzaja jakies ....., które później wyprzedaja po 4,99 a takiego filmu nie eeeeeeech!

bombesz

Hej !!!! Mam ten film sciagniety z emule ale nie mam polskich tekstow . moze wiesz gdzie mozna je znalezc??? ogladalam ten film 16 razy w kinie w latach 80 i uwielbiam go!!! i nie moge przezyc ze goraczka sobotniej nocy jest w wypozyczalniach a ten film nie! pozdrawiam pisz jak cos wiesz na temat napisow. azietek@op.pl

azietek

Teksty do wszyskich filmów są tutaj http://www.beatles.kielce.com.pl/wz_list.php?action=filmy ale trzeba ich samemu dopasować do filmu

pozdr

bombesz

Witaj! Bardzo bardzo Ci dziekuje !!! Nareszce obejrze film jak trzeba bo dopiero niedawno go znalazlam. Pozdrawiam Agata

azietek

Witam Cie droga Agato,

mam do Ciebie sprawe mianowicie widze ze masz film Klub samotnych serc sierżanta Pieprza, bardzo mi na nim zalezy, a pobieralem go juz mnostwo razy i zawsze transfer predzej czy pozniej siadal. moze bysmy sie dogadali co do niego. moglbym Vi wyslac pusta plyte i znaczek bys mi go przegrala. prosze odpisz na mojego maila asturn87@gmail.com

azietek

Cześć!
Widzę, że posiadasz film, którego od dawna poszukuję.
Sama bardzo chciałaś obejrzeć, więc chyba rozumiesz inne istoty, które poszukują ten film.
Jak można się z tobą skontaktować aby zdobyć jakąś kopię??


pozdrawiam i czekam na wiadomość
ania

aonisk

Czesc!!!
Jesli chcesz sie ze mna skontaktowac to moje gg 2197621. Mam film i napisy do niego , ale jest dosc duzy (1Gb) i nie bardzo wiem jak zgrac go na plytke. Odezwij sie na gg to pomyslimy jak
Pozdrawiam Agata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones