PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164712}
7,3 1 249
ocen
7,3 10 1 1249
Kobiela na plaży
powrót do forum filmu Kobiela na plaży

Oglądałam ten film kilka razy, dzisiaj znowu leciał na TVP Kultura (uwielbiam ten kanał) i nie mogłam się oprzeć, aby obejrzeć go kolejny raz, rewelacja! Wszystko takie spontaniczne, naturalne.Jak fajnie się ogląda klimat plaży sprzed prawie 50 lat. Te lody Mewa, oranżada, darmowe kosze, i ci plażowicze. Nie wiem jak innym, ale mi rzuciło się w oczy, że kobiety miały chyba bardziej kobiece kształty, no i, że nie był u nich widoczny cellulit. Być może to zrobiła jakość filmu, czy wersja czarno-biała, ale też patrząc kobiecym, uczulonym okiem zastanawiam się, że jednak ten cellulit to zmora dzisiejszych czasów :-)

majka1706

Cellulit miały, ale ogólnie na pewno nie było tylu grubasów co dzisiaj. Szczególnie widać to po mężczyznach. Takiego z wielkim brzuchem tutaj nie uświadczyłem, a wielu miało dość muskularną budowę ciała.

ocenił(a) film na 7
majka1706

Ta co usiadła na koszu miała solidny cellulit :)
Okulary przeciwsłoneczne , całkiem ładne kostiumy dwuczęściowe.
Ech tylko pomyśleć co by było gdyby Polska była w pełni niepodległym krajem po II WŚ

giovanni50

Możliwe, że wtedy, w 1963 roku nie byłoby takich beztroskich tłumów na plaży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones